Przetestuj Allergoff Atopy

Przetestuj Allergoff Atopy

Pielęgnacja skóry małego atopika często jest dla rodzica wyzwaniem. Ale tak być nie musi. Wystarczy stosować produkty do zadań specjalnych, stworzone z myślą o wymagającej skórze najmłodszych.

Poznajcie Allergoff Atopy – wyroby medyczne wspomagające terapię AZS oraz służące do pielęgnacji skóry bardzo suchej, wrażliwej i dzieci od 1. miesiąca życia.

Wyroby Allergoff Atopy są bogate  w składniki, które powlekają wrażliwą skórę, tworząc na jej powierzchni nawilżająco-natłuszczającą barierę ochronną i przywracają prawidłową funkcję barierową naskórka. Łagodzą takie objawy jak świąd, pieczenie i ogólny dyskomfort.

Są to: barierowa emulsja do kąpieli, barierowa oliwka do kąpieli leczniczych (którą także można nałożyć bezpośrednio na skórę) oraz powlekająco barierowy krem do ciała.

W składzie wyrobów linii Atopy znajdziemy:

DEFENSIL®-PLUS  - tzw. inteligentną substancję aktywną, bogatą w kwasy tłuszczowe Omega, zawierającą m.in. olej z czarnej porzeczki, koncentrat oleju słonecznikowego, wyciąg z Cardiospermum halicacabum. Redukuje procesy zapalne i uśmierza świąd.

Olejowy kompleks OMEGA PLUS – bogaty w kwasy Omega 3,6, 7 i 9. Zawiera dobroczynne kwasy tłuszczowych z nasion słonecznika, kukurydzy, sezamowy, oliwę z oliwek i olej makadamia przez co zapobiegania nadmiernej utracie wody, a także zapewnia dodatkową miękkość i odżywia. Przyspiesza regenerację lipidów i pomaga w przywracaniu bariery ochronnej poprzez stymulowanie syntezy ceramidów będących prekursorami lipidów.

Prebiotyki – (oligosacharydy) wspomagają rozwój fizjologicznej flory bakteryjnej skóry, w tym samym ograniczają rozwój flory patogennej. Wspierają regenerację organizmów saprofitycznych, które stanowią integralną część bariery ochronnej skóry oraz wpływają na zwiększenie ilości tych dobrych drobnoustrojów jednocześnie redukując liczbę mikroorganizmów chorobotwórczych. Ma to dobroczynny wpływ na skórę i znacznie poprawia jej wygląd. Organizmy te tworzą niewidzialny płaszcz, który zapobiega osiedlaniu się szkodliwych drobnoustrojów.

Mocznik, który jest humektantem, czyli substancją o dużej zdolności pochłaniania wody. W swojej naturalnej postaci jest jednym ze składników odpowiedzialnych za prawidłowe nawilżenie skóry. Należy do grupy substancji, określanych jako NMF (Naturalny Czynnik Nawilżenia) i wraz z nimi pilnuje, by proces ucieczki wody ze skóry nie odbywał się zbyt szybko, a naskórek miał prawidłową szczelność. Pobudza regenerację naskórka, gdyż przyspiesza podziały komórek w warstwie ziarnistej skóry nawilża i zmiękcza, zwiększając ilość wody w warstwie rogowej naskórka.

Linia Atopy nie zawiera:

  • parafiny,
  • substancji zapachowych,
  • barwników,
  • parabenów,
  • substancji pochodzenia odzwierzęcego.

Weź udział w teście

Jeśli chcesz wypróbować Allergoff Atopy i przekonać się o skuteczności oraz wyjątkowości produktów, weź udział w naszym teście.

Do testów zapraszamy 10 osób. Każda z nich otrzyma zestaw, w skład którego wchodzi:

  • Allergoff atopy barierowa emulsja do kąpieli leczniczych
  • Allergoff atopy barierowa oliwka do kąpieli leczniczych
  • Allergoff atopy powlekająco barierowy krem do ciała

Termin nadsyłania zgłoszeń: 29.01 - 05.02.2019r. 

Osoby wybrane do testu powiadomimy do dnia: 12.02.2019r.
REGULAMIN

Marka Allergoff to nie tylko wyroby do pielęgnacji skóry, ale także preparaty służące do ochrony przed alergenami obecnymi w kurzu domowym.

Producentem linii Allergoff Atopy jest polska firma ICB Pharma. Preparaty Allergoff są dostępne w aptekach i na stronie https://sklep.icbpharma.pl/.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: