Przetestuj Allergoff® Spray

Zima nie sprzyja małym alergikom. Dzieci mało czasu spędzają na dworze, a w pomieszczeniach narażone są na działanie alergenów obecnych w kurzu domowym. Ma to niestety swoje konsekwencje - nasilają się różne dolegliwości takie jak kaszel lub katar, często mylone z przeziębieniem.

Istotnym działaniem profilaktyki antyalergicznej w kontekście dzieci – jest ograniczenie ich kontaktu z alergenami, szczególnie gdy mogą posiadać cechy atopii, czyli genetycznie uwarunkowanej nadwrażliwości na alergeny. Jeśli natomiast dziecko jest alergikiem, bardzo ważne jest zapewnienie mu komfortowych warunków i ograniczenie kontaktu z alergenami w mieszkaniu. Prowadzi to nie tylko do widocznej  poprawy samopoczucia, ale również może powstrzymać tzw. „marsz alergiczny”.

Skutecznym sposobem na neutralizację alergenów kurzu domowego jest stosowanie preparatu Allergoff® Spray. Preparat nanosi się na miejsca gdzie tradycyjne sprzątanie nie przynosi oczekiwanych rezultatów i nagromadzenie alergenów, w szczególności pochodzących od roztoczy jest najwyższe. Do miejsc takich należą materace, meble tapicerowane, dywany, zasłony czy pluszowe zabawki.

Preparat Allergoff® Spray zawiera wodną zawiesinę polimerowych mikrokapsułek, które neutralizują najważniejsze czynniki chorobotwórcze kurzu domowego. Po naniesieniu preparatu Allergoff® Spray na chronioną powierzchnię mikrokapsułki tworzą polimerową powłokę, która wiąże drobiny kurzu w większe, nielotne cząsteczki. Wartość skutecznego i długotrwałego działania ochronnego preparatu Allergoff® Spray została udokumentowana w testach laboratoryjnych, wykazały one zupełną neutralizację badanych alergenów przez 6 miesięcy po jednorazowym zastosowaniu preparatu.

Przetestuj Allergoff® Spray!

Jeśli jesteś mamą małego alergika i chcesz przetestować Allergoff® Spray, zgłoś się do naszych testów produktu.

Napisz, dlaczego właśnie Ty powinnaś od nas otrzymać Allergoff® Spray.

Spośród zgłoszeń wybierzemy 10 mam, które zaprosimy do testowania produktu i poprosimy o podzielenie się swoja opinią.

Zgłoszenia do testu przyjmujemy w dniach 1-14 lutego 2016 r.

Osoby wybrane do testu zostaną poinformowane drogą mailową do dnia 24 lutego 2016 r.

REGULAMIN

Ocena: 4.43 z 5. Ocen: 15

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: