Przetestuj aspirator do nosa Fridababy NoseFrida

Przetestuj aspirator do nosa Fridababy NoseFrida

Okres jesienno-zimowy sprawia, że maluchy często mają katar. Ponieważ nie potrafią same oczyszczać nosków, a i do 1. roku życia oddychają wyłącznie przez nos, jego zatkanie fatalnie wpływa na ich samopoczucie. Nic dziwnego, że rodzice robią wszystko, by im pomóc. Co pomaga? Woda morska, sól fizjologiczna, nawilżacze powietrza, krople do nosa, inhalacje. Warto również mieć pod ręką aspirator. Ważne, by był nie tylko funkcjonalny, ale także bezpieczny i prosty w użyciu. Taki jest aspirator Frida.

Aspirator NoseFrida to oryginalny szwedzki wyrób medyczny, skonstruowany przez lekarzy laryngologów i pediatrów. Jest testowany klinicznie. Można go używać już od 1. dnia życia. Proste w użyciu urządzenia skutecznie oczyszcza nos dziecka z zanieczyszczeń, umożliwiając mu tym swobodne oddychanie, jedzenie oraz spokojny sen.

Aspirator jest bezpieczny. Końcówka przykładana do nosa dziecka ma specjalny kształt, który chroni przed uszkodzeniem błony śluzowej nosa, nawet gdy maluch wykona nieprzewidziany gwałtowny ruch.

Co istotne, aspirator Frida jest także komfortowy w użyciu. Jego przezroczysty zbiornik pozwala na kontrolowanie wydzieliny pod względem ilości, gęstości i koloru, a dołączone filtry zabezpieczają przed dalszym jej przemieszczaniem i zapobiegają możliwości zarażenia się od dziecka (co zostało potwierdzone klinicznie).

Co mówią o nim mamy?

Dzięki Fridzie można oczyścić nos dziecka nie tylko szybko i wygodnie, ale i w zasadzie w każdej pozycji, co jest dość istotne, gdy maluch jest już mobilny i nie usiedzi w miejscu. Używamy go urodzenia. Sprawdza się doskonale. Sylwia.

Frida to produkt godny polecenia. Do tej pory męczyłam się z gruszką, co było okropne. Aspiratorem jestem w stanie szybko odciągnąć wydzielinę. Jest bardzo przydatny.  Małgorzata

Najlepszy sposób na oczyszczanie noska u niemowlaka, a potem także starszego dziecka (jeśli jest taka potrzeba). Wygodny sposób, niemowlę prawie wcale nie czuje obecności końcówki w nosku. Anna

Weź udział w naszym teście

Jeśli jesteś rodzicem maluszka i chcesz wypróbować aspirator Frida, weź udział w naszym teście. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Do przetestowania mamy 10 aspiratorów Fridababy NoseFrida.

 Termin nadsyłania zgłoszeń: od 01 do 14.11.2021r. 
Zwycięzców powiadomimy do dnia: 18.11.2021r. 
REGULAMIN

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: