reklama

Przetestuj Crazy Science. Zakręcone eksperymenty dla dzieci

Czy znacie Crazy Science?  To seria gier Lisciani, która pozwala dzieciom poznawać świat w nauki w bardzo niekonwencjonalny i zabawny sposób. Przewodnikiem dzieci jest Cillo. To zabawna bakteria, która nie tylko prezentuje kolejnych naukowców i ich laboratoria, ale najważniejsze, że krok po kroku opisuje w jaki sposób bezpiecznie wykonać doświadczenia. Uwierzcie mi, to naprawdę istotne.Do tej pory pamiętam, jak z kolegą wyprodukowaliśmy niechcący siarkowodór. Zapach zgniłych jaj zakończył imprezę towarzyską, a rodzice odebrali nam zestaw “Małego Chemika”.

W przypadku Crazy Science oczekujcie wybuchów wulkanów i kolorowych baniek. Stworzycie zombie albo będziecie łapać sprytne potworki. Przed całą rodziną mnóstwo nowych doświadczeń i zabawy. 


Jesteście gotowi, żeby spędzić czas w Laboratorium Crazy Science?   • Wypełnijcie formularz zgłoszeniowy.
  • Odpowiedzcie na pytanie i podajcie wiek dzieci.
  • Zaznaczcie, które eksperymenty was najbardziej zaciekawiły. Które chcielibyście przeprowadzić w waszym domu. 

  • Zestawy są dedykowane dzieciom w wieku 7+

W sumie przygotowaliśmy 14 zestawów Crazy Science dla rodzin, które są gotowe je przetestować i podzielić się opinią. Jeśli jesteście fascynatami eksperymentów - zgłoście się już dzisiaj.

Zgłoszenia przyjmujmy w dniach: od 18.10.2019r. do 27.10.2019r.
Zwycięzców powiadomimy do dnia: 30.10.2019r.
Regulamin

Opis poszczególnych zestawów
 Crazy Science

Laboratorium Szalonego Naukowca to 7 fascynujących eksperymentów - poznasz z bliska wybuchy wulkanów, zrobisz kolorowe kreatywne glutki (slime) i kryształy. Stworzysz sztuczny śnieg, wyprodukujesz eksplozję i będziesz mógł złożyć szkielet. 

Laboratorium wybuchowych eksperymentów pozwala stworzyć eksplodujące kolorowe gluty i bańki, dzikie wybuchające węże, płonący olej, podwodne eksplozje oraz wulkan podczas erupcji. Do zestawu dołączono bogato ilustrowany podręcznik, który pokrótce opisuje prawidłowe wykonanie każdego z eksperymentów. Zestaw jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Laboratorium doktora Zombie pozwoli ci przejść przerażającą przemianę. Sprawdzisz, jak możesz stać się zombie używając dołączonych do zestawu akcesoriów. To będzie niezwykła, ale szczęśliwie odwracalna transformacja.

Laboratorium doktora Szlama to miejsce, gdzie naprawdę potrzeba mieć refleks. Twoim zadaniem będzie złapanie aż 100 potworków, które uciekły z pracowni. Wśród nich znajdą się rozmaite gatunki: emotikony, zastygające i wybuchające, relaksujące i wiele innych, które trzeba koniecznie złowić.


Laboratorium magnetycznych Kreatur to miejsce, w którym stworzysz samodzielnie własne potwory. Wykreowanym przez ciebie Kreaturom możesz nadać życie. Jak? Przekonaj się samodzielnie. 
  


Laboratorium przerażających Duchów.  Tu dzieją się rzeczy niecodzienne! Wyczarujesz fluorescencyjne stwory, które o zmroku będą świecić i przerażać. To jednak nie wszystko. Masz do wykonania również inne eksperymenty.

Zestaw doktor Szlam
. Rewelacyjnyzestaw glutków, który zawsze można zabrać ze sobą. Idealna zabawka na wyjście oraz samodzielną zabawę w domu.

Pozwala na przygotowanie rozmaitych slime w jednym kolorze.

Zabawa w krainie Crazy Science pozwala dziecku uczyć się i bawić. Czy to nie jest najlepsze połączenie?

Czy już jesteście gotowi do wypełnienia formularza? To się nie wahajcie. Przypominam, że zestawy są przygotowane z myślą o dzieciach powyżej siódmego roku życia!

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: