Przetestuj Dove Mus do mycia ciała

Przetestuj Dove Mus do mycia ciała

Nawet szybki prysznic może być szalenie relaksujący. Czy wiesz, jak tę rutynową czynność pielęgnacyjną zamienić w prawdziwy rytuał? To proste! Wystarczy otulić się ulubionym zapachem kosmetyku myjącego i dopieścić zmysły jego przyjemną konstystencją. Odkryj rozpieszczającą serię musów Dove pod prysznic - do mycia i golenia ciała.

Dove Shower Mousse

Dove Shower Mousse do mycia i golenia ciała oczyszcza, nawilża i ożywia skórę, a także uwodzi trzema zapachami: olejku arganowego, olejku rózanego i olejku kokosowego.  

Kosmetyki zawierają 100% łagodnych substancji myjących, dlatego delikatnie oczyszczają skórę bez naruszania jej naturalnej bariery ochronnej, a także idealnie przygotowują ją do golenia, zapobiegając potencjalnym uszkodzeniom naskórka.

Weź udział w teście

Zgłoś sie do naszego testu i daj się rozpieścić. Napisz, dlaczego Dove Shower Mousse  powinien trafić właśnie do Ciebie?

Czeka na Was 108 Musów do mycia ciała Dove, po 36 z każdego wariantu(zapach olejku arganowego, olejku różanego i olejku kokosowego). Który trafi do Ciebie? Daj się zaskoczyć - to niespodzianka!

Dove Mus do Mycia Ciała Olejek Arganowy

Olejek arganowy jest jednym z najdroższych i najbardziej cenionych olejków na całym świecie, dlatego jest uznawany za prawdziwy eliksir zdrowia i urody.

Dzięki swoim właściwościom nawilżającym i regenerującym rozpieści Twoją skórę, a jego delikatny, unikatowy zapach ukoi zmysły.

Dove Mus do Mycia Ciała Olejek Różany

Wzbogacenie formuły o delikatny olejek różany o właściwościach odmładzających skórę dodatkowo ochroni ją przed utratą wilgoci. Dzięki temu poczujesz, że jest lepiej nawilżona i gładsza w dotyku.

Ponadczasowy zapach róży sprawi, że codzienna pielęgnacja stanie się przyjemnością nie tylko dla ciała, ale i zmysłów.

Dove Mus do Mycia Ciała Olejek Kokosowy

Olejek kokosowy to idealny, uniwersalny kosmetyk, który dzięki swoim właściwościom pielęgnacyjnym został pokochany przez miliony kobiet na całym świecie.

Cudowny zapach kokosa w połączeniu z delikatną nutą wanilii sprawi, że nie tylko poczujesz prawdziwą różnicę w pielęgnacji Twojej skóry, ale również rozpieścisz swoje zmysły.

Zgłoszenia zbieramy w dniach: od 08.08.2018r. do 21.08.2018r.

Osoby wybrane do testu zostaną powiadomione do dnia: 27.08.2018r.
Regulamin

 

Ocena: 4.25 z 5. Ocen: 6

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: