reklama

Przetestuj Gloopers - figurkę z masą żelową

Czy znacie Gloopers? To nowa seria Giochi Preziosi, która gwarantuje świetną zabawę. Zasady są proste: wessij masę żelową, nakieruj Gloopersa w odpowiednim kierunku i wypluj. Czy to może nie sprawiać radości?

Slime glut od wielu miesięcy robi furorę wśród dzieci. To dobrze, bo dzięki Gloopers zabawa nabiera nowego wymiaru. Koniec ze zbitymi piłką naczyniami i dziurami w ścianach po lotkach. Teraz trafianie do celu będzie dużo prostsze i bardziej zabawne. A wszystko dzięki Gloopers. Wystarczy ścisnąć głowę Gloopera, żeby wystrzelił  do celu kolorowy szlam, a następnie powtórzyć ruch, żeby wciągnął się do środka!

Slime, czyli masa żelowa, wspomaga rozwój integracji sensorycznej u dzieci. Strzelanie do celu wspiera koordynację wzrokowo-ruchową. Nie musisz się również martwić o zniszczenia w domu oraz o zdrowie dzieci, ponieważ produkt jest bezpieczny i nie brudzi.

Gloopers jest polecany zwłaszcza tym dzieciom, które mają problemy z motoryką małą. Zabawa masą żelową zdecydowanie wpływa na doskonalenie rożnych umiejętności. Dzięki wielokrotnym powtórzeniom dziecko "trenuje" i uczy się - poprzez zabawę.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od czwartego roku życia. To dobra wiadomość, ponieważ przedszkolaki, jak wiadomo, uwielbiają wszystkie  "obrzydliwości". Gloopers doskonale wpisują się w ich preferencje: jest potwór, jest glut i ohydne odgłosy, które pojawiają się, gdy figurka pożera slime.

Aby zostać szalonym testerem Gloopersa:

•    wypełnij formularz zgłoszeniowy,
•    odpowiedz na pytanie.

Do pełnych emocji i radości testów przygotowaliśmy 4 zestawy Gloopers do mixowania i 8 zestawów Gloopers Single Pack. Zgłoście się już dziś.

Zestaw do miksowania to figurka i 3 pojemniki z masą żelową o pojemności 30g.
 

Single Pack zawiera pojedynczą figurkę oraz masę żelową o pojemności 45g.

Zgłoszenia przyjmujmy w dniach: od 18.10.2019r. do 27.10.2019r.
Zwycięzców powiadomimy do dnia: 30.10.2019r.
Regulamin

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: