Przetestuj grę rodzinną - Wsiąść do Pociągu: Pierwsza Podróż

Przetestuj grę rodzinną - Wsiąść do Pociągu: Pierwsza Podróż

Wydaje nam się, że mamy idealny pomysł na prezent dla każdej rodziny z malymi dziećmi. Zaproście do stołu najmłodszych członków rodziny i razem wyruszcie w szybką podróż po Europie! Budujcie trasy kolejowe i nie martwcie się, jeśli któryś z małych graczy nie potrafi jeszcze czytać – każde miasto reprezentowane jest przez charakterystyczny rysunek.

Pierwsza podróż to uproszczona wersja bezkonkurencyjnej gry Wsiąść do Pociągu przystosowana do potrzeb młodszych uczestników – zarówno pod względem mechaniki, jak i rozmiaru komponentów czy czasu rozgrywki. Zadaniem graczy jest łączenie miast na mapie Europy poprzez zajmowanie kolejnych odcinków za pomocą plastikowych wagoników.

Naszym zdaniem gra"Pierwsza Podróż" sprawdza się znakomicie jako wprowadzenie do gier planszowych dla maluchów, bo ma jasne zasady, krótki czas rozgrywki i daje sporo fajnych emocji.

Chcemy sprawdzić czy podobnie myślą babyboomowi rodzice, więc zapraszamy was do wzięcia udziału w teście.

 

reklama

Jeśli jesteś rodzicem dziecka 6+ i chcesz  sprawdzić, czy pokochacie grę Wsiąść do pociągu: Pierwsza Podróż zgłoś się do naszego testu. Co należy zrobić?

 

  1. Wypełnij formularz
  2. Odpowiedz na pytanie, napisz ile lat ma twoje dziecko/dzieci
  3. 10 gier czeka na testerów

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31.03-11.04.20214r.
Zwycięzców powiadomimy do dnia: 14.04.2021r.
REGULAMIN

 

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: