Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Chyba każdy z nas lubi otulić się kocem lub kołdrą, by poczuć kojące uczucie bezpieczeństwa i odprężenia. To przekłada się na dobre samopoczucie i zdrowy sen. Okazuje się jednak, że istnieją kołdry, o których można powiedzieć, że dają nie tylko poczucie komfortu, ale i… szczęście. To kołdry obciążeniowe. Na czym polega ich fenomen?

Kołdry obciążeniowe są wypełnione mikro kulkami, których nie jesteśmy w stanie poczuć. Dzięki nim kołdra zyskuje optymalny poziom obciążenia, co sprawia, że kontakt z nią wywołuje w ciele identyczne odczucia, jakich doznajemy podczas przytulania.

To dlatego kołdry obciążeniowe, zarówno te stworzone z myślą o dzieciach, jak i dorosłych, zmniejszają poziom lęku oraz stresu, głęboko odprężają, relaksują. Sprawiają, że wydziela się serotonina, zwana hormonem szczęścia, a redukuje kortyzol, czyli hormon stresu.

Kołdra obciążeniowa to idealne rozwiązanie zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych, którzy są zestresowani, spięci, mają kłopot z wyciszeniem się, zasypianiem i snem, zmagają się z ADHD, zespołem Aspergera, autyzmem czy zaburzeniami integracji sensorycznej.

  Kołdra obciązeniowa przydaje się w trudnych sytuacjach, na przykład wtedy, gdy dziecko:

  • nie może zasnąć,
  • nie może wytrwać w skupieniu i w jednej pozycji tak długo, aż nie skończy zadania,
  • jest nazbyt ruchliwe, krzykliwe lub agresywne w miejscach publicznych,
  • poszukuje wrażeń dotykowych, np. przez natarczywe dotykanie innych lub przedmiotów, a nawet ich niszczenie,
  • jest roztargnione lub rozzłoszczone,
  • ma problem z wykonywaniem zadań jedno po drugim.

  Poznaj kołdry obciążeniowe Senso-Rex™

  Kołdry obciążeniowe Senso-Rex™ to coś więcej niż tylko środek terapeutyczny – to także doskonale zaprojektowany, estetyczny produkt, który może być używany przez cały rok. Kołdra sensoryczna spełnia swoje zadanie dzięki własnemu ciężarowi, jednak jej waga nigdy nie jest dziełem przypadku. W kołdrze sensorycznej nic nie powinno być przypadkowe, bo każdy jej szczegół może decydować o komforcie wypoczynku. Bardzo istotny jest wygląd kołdry, gatunek tkaniny, jej kolorystyka oraz wzornictwo, jakość materiału wypełniającego, a także sposób wykończenia detali i wykonania całości.

  Kołdry obciążeniowe są wykonywane ręcznie z uprawianej w Hiszpanii organicznej bawełny 100%, która posiada certyfikat Standard 100 by Oeko-Tex. Wypełnienie, czyli obciążeniowe mikro szklane kulki, są produkowane w Czechach i zawierają 85% krzemionki (SiO2) oraz tlenku sodu (Na2O). Takie wypełnienie pomaga utrzymywać odpowiednią przepuszczalność koca przy równoczesnym zachowaniu właściwej, przyjemnej temperatury. Produkty Senso-Rex™ są hipoalergiczne, dlatego sprawdzą się w przypadku osób borykających się z alergiami.

  Kołdra sensoryczna Senso-Rex™działa na ciało śpiącego, stymulując zmysł czucia głębokiego. Nadaje się także do terapii w dzień. Można ją stosować, okrywając się nią na kilka lub kilkanaście minut., by odzyskać równowagę.

  Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

  Jeśli chcesz wypróbować kołdrę obciążeniową Senso-Rex™, zgłoś się do testu. Wypełnij formularz. Czeka na Was 20 kołderek.

  Dzięki leczniczym właściwościom i najwyższej jakości materiałowi kołdra obciążeniowa Senso-Rex™ znajduje uznanie wśród osób zmagających się z zaburzeniami psychofizycznymi oraz tych, którzy cenią sobie dobre samopoczucie i zdrowy sen. Produkt, za pomocą głębokiego nacisku, działa kojąco na układ nerwowy. Odpręża, łagodzi napięcie i nadpobudliwość, przynosząc ulgę szczególnie cierpiącym na depresję, nerwicę natręctw i nerwicę lękową. Pomaga też w minimalizowaniu dolegliwości typowych dla takich chorób jak: autyzm, ADHD, zespół niespokojnych nóg, zaburzenia Aspergera czy zaburzenia integracji ruchowej.

  Termin nadsyłania zgłoszeń: 13.05 - 26.05.2019r.

  Ogłoszenie wyników: 31.05.2019r.
  REGULAMIN

  Bardzo dziękujęmy za udział w teście! Oto lista zwycięzców:

  1. Magda Chabierska
  2. Monika Daniłowicz
  3. Marta Stefanek
  4. Izabela Głąb
  5. Kasia  Piekarska
  6. Magdalena  Flakowska
  7.  Natalia Witecka 
  8. Ewelina Brylewska
  9. Danuta Lebek
  10. Malgorzata Reszczynska
  11. Aleksandra Czeremska
  12. Anna  Bojanowska
  13. Joanna Kosińska
  14. Jowita Lewicka
  15. Małgorzata Sławińska
  16. Izabella Ryczkiewicz
  17. Iza Karpik
  18. Anna Mierzwińska
  19. Anna Duszczyk
  20. Paula Stenkel

  Serdecznie gratulujemy!

  Ocena: z 5. Ocen:

  Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

  Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: