Przetestuj konika o imieniu Flora marki Puppy Luv

Przetestuj konika o imieniu Flora marki Puppy Luv

Przetestuj konika o imieniu Flora marki Puppy Luv

Chyba każde dziecko pragnie mieć w domu zwierzaka: psa, kota czy chomika. Wiele z nich marzy też o tym, by rozpocząć przygodę na padoku, gdyż uwielbia konie. Nie zawsze jednak dziecięce marzenia o bliskiej przyjaźni z czworonogiem mogą się spełnić – tu i teraz. Co robić? Dobrym pomysłem jest podarowanie dziecku interaktywnego,  pluszowego przyjaciela, czyli zabawki-zwierzątka, która rozwija wyobraźnię, pielęgnuje empatię i opiekuńczość, uczy szacunku i troski wobec zwierząt.

Poznaj konika Florę

Konik Flora marki Puppy Luv to wspaniała zabawka dla wszystkich miłośników kucyków, konnych przygód, ale i innych zwierzaków. Wykonana jest z miękkiego, miłego w dotyku pluszu - jest przeurocza. Ale to nie wszystko, ponieważ Flora nie jest zwykłą maskotką.

Dziecko w intuicyjny sposób może wejść z nią w interakcje. Flora wyda odgłos zachwytu, jeśli pogłaszcze się ją po głowie. Poruszy nogą i wyda odgłos parsknięcia, gdy pogłaszcze się ją po grzbiecie. Gdy usłyszy klaśnięcie – poruszy ogonem, a kiedy „poczuje” marchewkę, schrupie ją z zachwytem. Flora jest słodka i sympatyczna, a na dodatek wydaje dźwięki jak prawdziwy koń - rży oraz parska. Reaguje na dotyk, klaśnięcie, porusza ogonem i grzebie kopytem.

Weź udział w teście

Jeśli jesteś rodzicem małego wielbiciela zwierząt i chcesz sprawić dziecku niespodziankę, weż udział w naszym teście zabawki - konika Flora. Co zrobić?

  • Wypełnij formularz.
  • Odpowiedz na pytanie.

Na testerów czeka 5 koników Flora. W każdym zestawie znajduje się pluszowy koń o wysokości około 35 cm oraz 10 akcesoriów (3 kwiatki do ozdoby grzywy lub ogona, 3 kokardy do przypięcie na grzywę lub ogon, szczotka/zgrzebło do czesania Flory, siodło z derką oraz pluszowa marchewka).

Konik interaktywny Flora jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia. Więcej informacji o Florze znajdziesz na www.konikflora.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń: od 24.10.2019r. do 31.10.2019r.
Zwycięzców powiadomimy do dnia: 06.11.2019r.
REGULAMIN

 

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: