Przetestuj emolientowy krem kojąco - zmiękczający EMOTOPIC

Weź udział w teście i wypróbuj krem emolientowy kojąco-zmiękczający EMOTOPIC

Przetestuj emolientowy krem kojąco - zmiękczający EMOTOPIC

Jeśli twoje dziecko ma skórę suchą, atopową bądź szczególnie wrażliwą, doskonale wiesz, jak ważna jest jej właściwa pielęgnacja. Z pewnością wypróbowałaś wiele kosmetyków i przekonałaś się, że najlepiej sprawdzają się emolienty. A czy znasz markę EMOTOPIC, opartą na naturalnych olejach? Przetestuj emolientowy krem kojąco-zmiękczający EMOTOPIC.

Emolientowy krem kojąco-zmiękczający EMOTOPIC

Emolientowy krem kojąco-zmiękczający do ciała EMOTOPIC przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry suchej, atopowej i wrażliwej, skłonnej do nadmiernego łuszczenia i rogowacenia.

Formuła kremu EMOTOPIC zalecana jest również w trakcie i po leczeniu farmakologicznym z wykorzystaniem zewnętrznych sterydów, jako preparat przywracający naturalną barierę ochronną.

Działanie kremu EMOTOPIC

Wysoko skoncentrowana formuła emolientowa kremu EMOTOPIC aplikowana na uszkodzoną barierę lipidową naskórka łagodzi świąd, pieczenie i zaczerwienienia, zmniejsza objawy suchości skóry i podrażnienia oraz skórne reakcje alergiczne, wspomaga również leczenie atopowego zapalenia skóry (AZS).

Krem przywraca skórze fizjologiczną odporność na podrażnienia. Jego bogata konsystencja zapewnia odpowiedni poziom natłuszczenia i nawilżenia skóry także w okresie nasilonych zmian.

Ponadto formuła tworzy na powierzchni skóry naturalną warstwę ochronną, która zabezpiecza przed nasileniem uciążliwych zmian skórnych oraz ich nawrotom. Krem zmniejsza łuszczenie, zmiękcza i wygładza naskórek, przywracając komfort napiętej i szorstkiej skórze.

Krem emolientowy kojąco - zmiękczający do ciała EMOTOPIC ma działanie:

 • nawilżające
 • wygładzające
 • zmniejszające świąd skóry
 • zmiękczające
 • odżywcze
 • natłuszczające
 • kojące
 • łagodzące podrażnienia
 • wzmacniające barierę ochronną skóry
 • zmniejszające skłonność do łuszczenia się
 • zmniejszające szorstkość skóry.

Krem emolientowy EMOTOPIC został opracowany pod nadzorem dermatologów dziecięcych. Przebadano go pod kątem biozgodności. Można go stosować u dzieci

Skład kremu EMOTOPIC

 Wyrób medyczny EMOTOPIC oparty jest na naturalnych olejach, które nawilżają, natłuszczają, koją i chronią ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. W preparacie znajduje się olej konopny, który oprócz ożywienia i nawilżenia skóry dodatkowo wzmacnia jej płaszcz hydrolipidowy. Jednocześnie zmniejsza stan zapalny skóry, więc jest dedykowany dla osób z atopią. W kremie znajdziemy również olej z awokado, który jest uznawany za jeden z najbogatszych w witaminy. Łagodzi podrażnienia, jak również działa przeciwalergicznie. Podobnie działa olej canola, który pomaga uporać się z bardzo uciążliwymi problemami, którymi są zwłaszcza świąd i suchość skóry zapewniając jej skórze szybkie ukojenie.

Zawarte w kremie składniki dostarczają skórze niezbędnych substancji odżywczych, między innymi witamin i NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe). Emolient nie zawiera sterydów.

Emolienty z serii EMOTOPIC to innowacyjne preparaty oparte na naturalnych olejach, wykazujące wysoką skuteczność w łagodzeniu dolegliwości suchej skóry i towarzyszących jej objawów: świądu, pieczenia, zaczerwienienia. Przywracają naturalną barierę naskórka, zapobiegając nawrotom suchości oraz objawów atopowego zapalenia skóry (AZS).

Przetestuj krem emolientowy kojąco-zmiękczający EMOTOPIC

Jeśli jesteś rodzicem maluszka, którego skóra jest szczególnie wymagająca i chcesz wypróbować krem emolientowy kojąco-zmiękczający EMOTOPIC, zgłoś się do naszego testu. Co zrobić?

 • Wypełnij formularz
 • Odpowiedz na pytanie

Czeka na Was 100 produktów!

Termin nadsyłania zgłoszeń: 18.11-01.12.2020r.
Zwycięzców powiadomimy do dnia: 07.12.2020r.
REGULAMIN

Pamiętaj, że wysyłanie zgłoszenia składa się z 2  kroków.
1. wypełniasz formularz i naciskasz przycisk - wyślij
2.  Potwierdzasz dane i znów naciskasz przycisk - wyślij

 

 

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: