Przetestuj krzesełko Safety 1st Nordik

Przetestuj krzesełko Safety 1st Nordik

Jakie powinno być idealne krzesełko do karmienia dla dzieci? Wygodne i bezpieczne dla malucha, ale także lekkie, łatwe do utrzymania w czystości, przenoszenia i przechowywania. Nie mniej ważne jest, by było praktyczne i funkcjonalne, mogło „rosnąć razem z dzieckiem”. Kropką nad i jest jego wygląd. Krzesełko powinno być ładne i pasować do stylu mieszkania. Jeśli chcesz poznać model, który spełnia wszystkie kryteria doskonałości, weź udział w teście Safety 1st Nordik.

Dlaczego krzesełko Safety 1st Nordik jest wyjątkowe?

Krzesełko Safety 1st Nordik to idealna propozycja dla rodziców ceniących minimalistyczny, skandynawski design, dbających o przestrzeń, szukających wytrzymałych rozwiązań, które posłużą przez lata. Ma wiele zalet.

  • Krzesełko służy od około 6. miesiąca do około 3. roku życia dziecka (<15kg).
  • Jest składane na płasko do kompaktowych rozmiarów (48x13x100cm po złożeniu). Łatwo je złożyć, przenieść i przechowywać.
  • Ma podnoszoną, chowaną z tyłu krzesełka tacę.
  • Wykonano je z trwałego drewna bukowego.
  • Jest stylowe. Krzesełko Nordik Natural Wood z łatwą do utrzymania w czystości wkładką Geometric jest dostępne w kolorze naturalnego drewna z miękką, czarną wkładką w geometryczne wzory. Pasuje do każdego wnętrza.

Do 18. miesiąca życia dziecko korzysta z krzesełka, które ma blat oraz 3-punktowe pasy zabezpieczające. Później blat można przełożyć z tyłu, za oparcie, a krzesełko dostawić do stołu, by dziecko jadło przy nim razem z innymi domownikami.

Świetne równiez jest to, że krzesełko w paczce jest już złożone, nie trzeba go skręcać. Po zakupie wystarczy wyciągnąć je z kartonu, włożyć wkładkę - i gotowe!

Weź udział w teście krzesełka Safety 1st Nordik

Jeśli jesteś rodzicem maluszka i chcesz przetestować krzesełko Safety 1st Nordik, zgłoś się do naszego testu. Co zrobić?

  • Wypełnij formularz
  • Odpowiedz na pytanie
  • Jeśli prowadzisz social media nie zapomnij wypelnić okienka w formularzu!

Na testerów czeka 10 krzesełek Safety 1st Nordik.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 13-19.12.2019r.

Zwycięzców powiadomimy do dnia: 23.12.2019r.
REGULAMIN

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: