Przetestuj laktator elektryczny Easy&Natural Canpol babies

Jeśli karmisz piersią i nie używałaś laktatora elektrycznego, zgłoś się do testu Canpol babies

Przetestuj laktator elektryczny Easy&Natural Canpol babies

Każda kobieta, która karmi swoje dziecko piersią, powinna mieć w domu laktator. Niektóre mamy korzystają z niego codziennie, inne sporadycznie. Jego posiadanie jednak zawsze daje poczucie komfortu, a dziecku dostęp do mleka mamy nawet wtedy, kiedy nie ma jej w pobliżu.

Jeśli karmisz piersią, nigdy nie korzystałaś z laktatora elektrycznego, a chciałabyś go wypróbować, zgłoś się do testu laktatora elektrycznego Easy&Natural Canpol babies.

Canpol babies laktator elektryczny Easy&Natural

Laktator elektryczny Easy&Natural Canpol babies ułatwia karmienie na początku laktacji, ale jest również przydatny w późniejszym okresie, gdy laktacja jest już ustabilizowana. Jest mały i poręczny:)

Laktator elektryczny Easy&Natural Canpol babies posiada automatyczną zmianę faz i 18 ustawień siły ssania, dzięki czemu można dopasować rytm i siłę ssania w zależności od potrzeby i preferencji.

Dwie fazy odciągania pokarmu sprawiają, że laktator naśladuje naturalny dwufazowy proces ssania przez dziecko. W fazie stymulacji pobudza wypływ mleka, zaś w fazie głębokiego odciągania efektywnie ściąga pokarm. Urządzenie jest przyjazne dla mam, które dotąd nie korzystały z laktatora – automatycznie zmienia fazę odciągania.

Intuicyjny panel sterowania sprawia, że laktator Easy&Natural jest łatwy w obsłudze. Pompa o cichym działaniu oraz miękka, silikonowa nakładka znacznie poprawiają komfort w trakcie odciągania pokarmu.

Dzięki dołączonemu adaptorowi pokarm może być odciągany bezpośrednio do wszystkich butelek szeroko i wąskootworowych. Zaworek antyzwrotny sprawia, że mleko trafia prosto do butelki i nie wraca do mechanizmu laktatora.

Urządzenie jest łatwe do utrzymania w czystości, a niewielka ilość elementów ułatwia mycie i składanie laktatora.

Weź udział w teście laktatora Easy&Natural Canpol babies

Jeśli chcesz wziąć udział w teście Easy&Natural Canpol babies, wypełnij formularz. Czeka na was 10 zestawów.

Zestaw zawiera: panel sterowania, laktator z butelką szerokootworową 120 ml ze smoczkiem 3m+, zestaw do przechowywania pokarmu (nakrętka i dysk uszczelniający), zasilacz sieciowy, woreczek do przechowywania laktatora, adaptor, elementy zapasowe.

Laktator dostępny w zestawie z antykolkową butelką jest kompatybilny ze wszystkimi butelkami wąsko oraz szerokootworowymi marki Canpol babies.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 27.02-10.03.2020r. 

Osoby wybrane do testu powiadomimy do dnia: 14.03.2020r.
REGULAMIN​​​​​​​

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: