Przetestuj maść PureLan 100 od Medela

Przetestuj maść PureLan 100 od Medela

Karmienie piersią to piękne doświadczenie, zarówno dla mamy, jak i maluszka. Niestety zdarza się, że na mlecznej drodze pojawią się pewne trudności. W początkowym okresie karmienia najczęsciej są to popękane i obolałe brodawki. Jednak jest sposób, żeby sytuacja szybko wróciła do normy. Po prostu warto sięgnąć po koło ratunkowe - maść PureLan 100 od Medela.

PureLan 100 firmy Medela to maść z czystej lanoliny (tłuszczu owczego), która ze względu na swoją delikatność łagodzi podrażnienia i chroni brodawki w czasie ciąży i karmienia piersią, tworząc na nich barierę ochronną.

PureLine 100 to obowiązkowe wyposażenie wyprawki szpitalnej. Jego regularne nakładanie pozwala w naturalny sposób złagodzić dolegliwości, nawilżyć brodawki i skórę wokół nich, zapewniając sobie tym samym poczucie komfortu podczas karmienia piersią.

Zalety maści na brodawki PureLan 100

 

  • Maść na brodawki Medela PureLan 100 pomaga przywrócić naturalny poziom lipidów w skórze, który mógł zostać naruszony w wyniku częstego karmienia piersią.
  • PureLan zawiera tylko naturalne składniki, jest hipoalergiczny, nie zawiera sztucznych dodatków i konserwantów. Maść została przebadana dermatologicznie.
  • Pomaga chronić wrażliwe lub suche brodawki, ale można ją nakładać na usta lub nos oraz na przesuszone miejsca na skórze dziecka.
  • Nie brudzi ubrań, nie pozostawia śladów.
  • Jest bezpieczny dla dziecka – nie trzeba zmywać go przed karmieniem.

 

Weź udział w teście

Jeśli chciałabyś przestestować maść na brodawki Medela PureLan 100, zgłoś się do naszego testu. Czeka na was 30 tubek o pojemnosci 7g.

 

ZASADY:

Termin nadsyłania zgłoszeń: 14.01.2019r. do 27.01.2019r. 
Osoby wybrane do testu zostaną poinformowane do dnia 01.02.2019r.
REGULAMIN

Nagrody!

Spośród wszystkich nadesłanych opinii 3 zostaną nagrodzone. Nagrodami są:

  • torba city style z chłodziarką.
  • laktator ręczny Harmony Medela,
  • butelka Calma.

Calmato innowacyjne rozwiązanie przeznaczone dla niemowląt karmionych piersią. Nie zakłóca karmienia piersią i umożliwia dziecku zachowanie nawyków nabytych podczas karmienia piersią, co ułatwia mu przejście z karmienia piersią do karmienia za pomocą systemu Calma i odwrotnie.

 

Torebka CityStyle firmy Medela to dyskretny, praktyczny sposób przenoszenia laktatora Medela i odciągniętego mleka matki.Torebka zawiera chłodziarkę, cztery butelki do przechowywania pokarmu oraz element chłodzący o specjalnym kształcie, utrzymujący niską temperaturę mleka przez długi czas.

Laktator ręczny Harmony firmy Medela doskonale sprawdza się podczas podróży lub jako zastępstwo dla laktatora elektrycznego. Laktator ręczny Harmony jest odciągaczem pokarmu, który opiera się na 2-fazowym rytmie odciągania (faza wywołania wypływu – ssanie szybkie i płytkie oraz faza odciągania efektywnego – ssanie wolne i głębokie).

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: