Przetestuj Nosiboo Pro – elektryczny aspirator do nosa

Przetestuj Nosiboo Pro – elektryczny aspirator do nosa

Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy maluszki często łapią katar, a rodzice testują różne rozwiązania. Co pomaga? Woda morska, sól fizjologiczna, nawilżacze powietrza, krople do nosa, inhalacje - pomysłów i sposobów na to, jak ulżyć dziecku, jest wiele. Aby jednak działania były skuteczne, najważniejsze jest, by nosek był oczyszczany efektywnie. Pomaga w tym elektryczny aspirator do nosa, który zdecydowanie warto mieć pod ręką. Chcesz się o tym przekonać? Przetestuj Nosiboo Pro.

 

Poznaj Nosiboo Pro

Ten najwyższej jakości aspirator elektryczny pomaga czyścić małe noski szybko, skutecznie i bez wysiłku. Używaj Nosiboo Pro w domu i ciesz się jego designem – nagradzanym i przyjaznym dzieciom. Dzięki regulowanej sile ssania aspirator idealnie dopasowuje się do potrzeb dziecka. Nosiboo Pro będzie Ci służyć latami, stając się Twoim najlepszym pomocnikiem w pokoju dziecięcym. Miej go zawsze pod ręką!

Czym się wyróżnia Nosiboo Pro?

Bezpieczne urządzenie medyczne

W fazie rozwoju produktu specjaliści otolaryngolodzy pomogli w stworzeniu aspiratora do nosa uwzględniającego wszystkie istotne zagadnienia medyczne. To najnowocześniejsze urządzenie medyczne generuje najwyższą bezpieczną siłę ssania, zgodną z międzynarodowymi zaleceniami naukowymi.

Łatwy do czyszczenia

Głowica Colibri to jedyny element urządzenia, który wymaga czyszczenia po użyciu aspiratora. Może być rozłożona na części i łatwo umyta pod bieżącą wodą. Żadne dodatkowe filtry nie są potrzebne.

Wolny od BPA

Nosiboo troszczy się o Wasze bezpieczeństwo, dlatego też wykorzystuje wyłącznie materiały nieszkodliwe dla człowieka. Gwarantują to rygorystyczne i szczegółowe testy.

Design przyjazny dziecku

Maluszki nie zawsze są świadome tego, że oczyszczając ich noski rodzice chcą dla nich jak najlepiej. Uroczy wygląd Nosiboo Pro jest doskonałym sposobem na to, by odwrócić uwagę małych pacjentów w czasie pracy aspiratora.

Pełna kontrola nad siłą ssania

Każde dziecko i każde przeziębienie są inne, dlatego też Nosiboo Pro posiada przycisk regulacji mocy. Siła ssania może być regulowana, by dopasować ją do wieku dziecka oraz gęstości wydzieliny. I, jak zawsze, bezpieczeństwo przede wszystkim! Maksymalna moc ssania została określona przez otolaryngologów, by zagwarantować, że absolutnie żadna krzywda nie może zostać wyrządzona dziecku, nawet w przypadku niewłaściwego użytkowania urządzenia.

Europejski, nagradzany design

Nosiboo Pro zdobył najważniejsze międzynarodowe nagrody w dziedzinie designu za swój unikalny, wyróżniający się wygląd i sposób działania. Otrzymał także pieczęć zaufania rodziców. Nosiboo Pro został zaprojektowany i wyprodukowany w Europie.

Weź udział w teście aspiratora do nosa Nosiboo Pro

Jeśli jesteś rodzicem maluszka i chcesz przetestować aspirator do nosa Nosiboo Pro, zgłoś się do naszego testu. Co zrobić?

Wypełnij formularz.
Odpowiedz na pytanie.

Na testerów czeka 5 aspiratorów Nosiboo Pro (kolory do wyboru).

 

Termin nadsyłania zgłoszeń: 09.10 - 25.10.2020r.
Zwycięzców powiadomimy do dnia: 30.10.2020
REGULAMIN

 

Zgłoszenie do testu

Twoje dane
Media społecznościowe
Pytanie
Zgody

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Anna Ślusarczyk, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą www.babyboom.pl Anna Ślusarczyk, ul. Płatnicza 57, 01-832 Warszawa. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

Ocena: 4.65 z 5. Ocen: 20

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: