Przetestuj Nosiboo Pro Aspirator do nosa

Przetestuj Nosiboo Pro Aspirator do nosa

Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy maluszki często doświadczają kataru, a rodzice stresu związanego z zabiegami mającymi złagodzić dyskomfort, jakiego doświadcza dziecko. Co pomaga na katar? Woda morska, sól fizjologiczna, nawilżacze powietrza, krople do nosa, inhalacje – pomysłów i sposobów na to, jak ulżyć dziecku, każdy z nas ma mnóstwo.

Aby jednak działania były skuteczne, najważniejsze jest, by nos dziecka był efektywnie oczyszczany. Pomagają w tym aspiratory do nosa. Takie urządzenie powinno znaleźć się w każdym domu. Godnym uwagi rozwiązaniem jest aspirator, który jest nie tylko skuteczny, ale i… śliczny. To Nosiboo Pro.

Nosiboo Pro - aspirator do nosa

Nosiboo Pro to najwyższej jakości aspirator elektryczny, który pomaga czyścić małe noski szybko, skutecznie i bez wysiłku. Urządzenie ma wiele zalet.

 

Aspirator Nosiboo Pro jest bardzo poręczny, a dzięki regulowanej sile ssania idealnie zaspokaja potrzeby dziecka. Moc można dopasować do wieku dziecka oraz gęstości wydzieliny. Maksymalna siła ssania została określona przez otolaryngologów, mamy więc pewność, że urządzenie jest absolutnie bezpieczne dla dziecka. Aspirator jest sprzętem medycznym.

Nie bez znaczenia jest wygląd urządzenia. Design jest nie tylko jest nagradzany, ale i cieszy oko. Jest także przyjazny dzieciom - jego kształt i kolory skupiają uwagę małych pacjentów, co zdecydowanie przekłada się na komfort używania. Występuje w 3 kolorach.

Rodziców ucieszy jeszcze jedna wiadomość. Jedynym elementem urządzenia, które wymaga czyszczenia po użyciu aspiratora, jest głowica Colibri. Może być rozłożona na części i łatwo umyta pod bieżącą wodą.

Warto wspomnieć o tym, że do produkcji Nosiboo Pro użyto wyłącznie materiałów nieszkodliwych dla człowieka, co jest sprawdzane podczas rygorystycznych i szczegółowych testów. Projekt aspiratora był konsultowany ze specjalistami otolaryngologami, dzięki czemu powstało urządzenie uwzględniające wszystkie istotne zagadnienia medyczne.

Weź udział w teście aspiratora do nosa Nosiboo Pro

Jeśli jesteś rodzicem maluszka i chcesz przetestować aspirator do nosa Nosiboo Pro, zgłoś się do naszego testu. Co zrobić?

  • Wypełnij formularz.
  • Odpowiedz na pytanie.

Na testerów czeka 5 aspiratorów Nosiboo Pro.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 04.11-17.11.2019r.
Zwycięzców powiadomimy do dnia: 21.11.2019r.
REGULAMIN

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: