Przetestuj oczyszczacz powietrza Haus & Luft

Materiał partnera 
Przetestuj oczyszczacz powietrza Haus & Luft

Specjaliści donoszą, że zanieczyszczenia zawarte w powietrzu mają ogromny wpływ na zdrowie – nie tylko dzieci. W wyniku oddychania nim może pojawić się wiele dolegliwości oraz schorzeń. Na co dzień koncentrujemy się głównie na jakości powietrza na zewnątrz – upominamy dzieci, by nie oddychały buzią, dbamy o drożność nosów, unikamy spacerów w dni, kiedy ogłoszono alarm smogowy. Jednak badania dowodzą, że wpływ zanieczyszczonego powietrza w pomieszczeniach jest nie mniej szkodliwy. Nie bez znaczenia jest, że większość czasu, jesienią i zimą zwłaszcza, przebywamy w zamkniętych przestrzeniach.

Jak zadbać o jakość powietrza w domu?

W trosce o zdrowie nasze i naszych dzieci, powinniśmy zadbać o jakość powietrza w domach. Co jednak robić, gdy wietrzenie pomieszczeń nie rozwiązuje problemu? Najlepszym pomysłem jest zakupienie oczyszczacza powietrza, który zadba, byśmy oddychali pełną piersią – bez mikroorganizmów, alergenów i zanieczyszczeń z zewnątrz.

Czy wiesz, że niektóre z nich, na przykład urządzenia Haus & Luft sprawiają, że można cieszyć się czystym, świeżym powietrzem, podobnym do tego, jakie występuje w lesie lub nad morzem? Jak to możliwe? To nie magia, a technologia OxyFrish, czyli 5-stopniowy system filtracji powietrza. To dzięki niemu urządzenia powietrza Haus & Luft czyszczają je aż w 99,98%.

Na czym polega technologia OxyFrisch?

Na unikatowy system 5-stopniowej filtracji - technologia OxyFrisch - składa się:

  • Filtr wstępny – pierwszy etap procesu oczyszczania powietrza z kurzu i alergenów, włosów i sierści zwierząt
  • Filtr z węglem aktywnym, eliminujący formaldehyd, benzen, szkodliwe gazy oraz zapachy
  • Filtr HEPA13 – zasadnicza filtracja z kurzu, pyłków, alergenów, zarodników grzybów, dymu
  • Lampa UV – biologiczne oczyszczanie powietrza, eliminacja bakterii, wirusów, mikroorganizmów
  • Jonizator – generuje jony ujemne, równoważąc niekorzystne dla samopoczucia jony dodatnie, emitowane przez obiekty elektryczne (TV, komputer). Polepsza jakość atmosfery, dając odczucie nadmorskiej bryzy lub powietrza po burzy.

Wybierz optymalny sprzęt

Oczyszczacze powietrza marki  Haus & Luft są przeznaczone do pracy na różnych powerzchniach, wszystkie posiadają szereg walorów i udogodnień ułatwiających ich użytkowanie. Oznacza to, że w prosty sposób można dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb.

 

Model HL-OP-10 to oczyszczacz, który doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach do 30m2. Posiada wskaźnik wymiany filtra, 3 poziomy prędkości i możliwość ustawienia wybranego czasu pracy na 2, 4 lub 8 godzin.

Wydajność 240 m3/h

Wyjątkowo skuteczny, dzięki technologii filtracji powietrza OxyFrisch i wykorzystaniu filtra HEPA13.

 

Model HL-OP-15 jest przeznaczony do pomieszczeń domowych i biurowych o powierzchni do 40 m2. Wyjątkowo skuteczny, dzięki technologii filtracji powietrza OxyFrisch+ , wykorzystaniu filtra HEPA13 oraz filtra fotokatalitycznego. Posiada funkcję AUTO – urządzenie automatycznie dostosowuje prędkość oczyszczania w zależności od jakości powietrza, czujnik zmierzchu – przyciemnienie iluminacji i diod po wyłączeniu oświetlenia w pomieszczeniu, wskaźnik jakości powietrza: 4-kolorowe podświetlenie oraz 4 poziomy prędkości.

Wydajność 360m3/h.

 

Model HL-OP-20 jest odpowiedni do większych pomieszczeń, nawet do 50m2. Jego atutami są: wskaźnik jakości powietrza w otoczeniu, 4 poziomy prędkości oraz – dzięki funkcji AUTO, automatyczne dostosowanie prędkości oczyszczania do jakości powietrza w pomieszczeniu.

Posiada też możliwość wybrania długości czasu pracy (2, 4 lub 8h). Z kolei wyłączająca wszystkie świecące kontrolki i redukująca pracę wentylatora funkcja SLEEP zapewni spokojny sen. To doskonałe rozwiązanie np. do dziecięcego pokoju, zwłaszcza, że ten model został też wyposażony w możliwość zablokowania działania przycisków, co chroni przed jego przypadkowym wyłączeniem lub zmianą parametrów.

 

Weź udział w teście oczyszczaczy powietrza Haus & Luft

Jeśli chcesz przetestować jeden z oczyszczaczy powietrza marki Haus & Luft, zgłoś się do naszego testu.

Wypełnij formularz.
6 osób zaprosimy do testów i wyrażenia opinii na temat oczyszczaczy Haus & Luft. 
Jedna z testujących osób, której praca zostanie wybrana przez jury, w nagrodę otrzyma największy rodzinny model oczyszczacza - HL-OP-20 wraz z pilotem.

Zgłoszenia przyjmujemy w dniach: 14-18.12.2018r.
Zwycięzców powiadomimy do dnia: 19.12.2018r.
Regulamin

Więcej informacji: www.haus-luft.com

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: