Przetestuj oczyszczacz powietrza Winix ZERO

Przetestuj oczyszczacz powietrza Winix ZERO

Sporo czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach. Jak to wpływa na zdrowie? Z uwagi na to, że nie tylko powietrze na zewnątrz może być szkodliwe, zapadamy na astmę, miewamy alergie, czujemy sie zmęczeni. Dzieje się tak, ponieważ w domowym powietrzu poza kurzem, roztoczami, bakteriami czy wirusami znajduje się również: amoniak, benzen, formaldehyd, ksylen i substancje smoliste. Na szczęście można to zmienić. Wystarczy kupić oczyszczacz powietrza. Ten nie może być jednak przypadkowy.

Na co zwrócić uwagę, wybierając oczyszcza powietrza?

Po pierwsze na filtry. Wybierając oczyszczacz powietrza, należy sprawdzić, w jakie filtry jest wyposażony. Na rynku obecne są dwa typy oczyszczaczy: z filtrem HEPA i oczyszczacze wodne.

Po drugie - powierzchnię pracy. Wybierając oczyszczacz powietrza należy uwzględniać jego wydajność. Małe oczyszczacze (w tym przenośne) świetnie sprawdzą się w biurze, na biurku, w samochodzie czy na wyjeździe, ale na pewno nie oczyszczą 120 m2 domu.

Po trzecie - głośność pracy. Poziom głośności nie powinien przekraczać 40 db, ale optymalnie byłoby, gdyby mieścił się w granicach 30 – 35 db.

Po czwarte - koszty eksploatacji i cena zakupu. Miejmy na uwadze środowisko naturalne i wybierajmy urządzenia energooszczędne, przełoży się to również automatycznie na niższe opłaty za prąd.

Po piąte - tryb pracy. Oczyszczacz powietrza powinien posiadać przynajmniej 2-3 tryby pracy, oprócz tego posiadać tryb automatyczny i czujnik wykrywania zanieczyszczeń.

Po szóste - atesty i certyfikaty. Oczyszczacz powietrza powinien spełniać określone normy, być bezpieczny i najwyższej jakości.

Po siódme - funkcje dodatkowe. Wybierając oczyszczacz powietrza, możemy spotkać urządzenia wyposażone w dodatkowe funkcje: nawilżanie, jonizację, aromaterapię.

Znajdź oczyszczacz na miarę potrzeb

Jeśli marzysz o czystym powietrzu w domu, pozbawionym szkodliwych pyłów, kurzu, chemikaliów, mikroorganizmów i brzydkich zapachów, postaw na oczyszczacz powietrza. Jeśli szukasz modelu stworzonego na miarę swoich potrzeb, poznaj dwa urządzenia:

Oczyszczacz powietrza Winix ZERO (99 m2)

Winix ZERO to nowy model marki Winix, która specjalizuje się w produkcji wysokogatunkowych oczyszczaczy powietrza, radzących sobie nawet z cząsteczkami wielkości poniżej 0,3 mikrona.

Winix ZERO poradzi sobie nie tylko z zarodnikami pleśni, grzybów, roztoczami kurzu domowego i nieprzyjemnymi zapachami. Przekonasz się o tym zwłaszcza jesienią i zimą, w okresie grzewczym, gdy pojawi się problem smogu! Winix ZERO świetnie radzi sobie z pyłem zawieszonym PM 2,5, który jest zmorą dużych aglomeracji miejskich. Pozbądź z domu smogu, kurzu i niebezpiecznej chemii.

Oczyszczacz powietrza Winix ZERO został wyposażony w:

  • filtr wstępny,
  • filtr węglowy
  • Filtr HEPA
  • Technologia Plasma Wave
  • dodatkowy zestaw filtrów ( 4 x filtr węglowy, 1 x HEPA)

Dzięki takiemu rozwiązaniu powietrze w domu będzie filtrowane w czterech etapach, a efekt to krystalicznie czyste powietrze. Co więcej – Winix ZERO idealnie sprawdza się w bardzo dużych pomieszczeniach, zatem swobodnie możesz go postawić w największym pomieszczeniu swojego mieszkania.

Air Naturel Buldair

Air Naturel Buldair oczyszczacz powietrza z jonizacją i dyfuzorem olejków (15 m2) to kompaktowy i nowoczesny oczyszczacz powietrza wyposażony w funkcję jonizacji powietrza oraz dyfuzor olejków zapachowych.

Niewielkie rozmiary, estetyka i uniwersalny design sprawiają, że pasuje do niemal każdego wnętrza. Jego unikalny, dopracowany pod każdym względem wygląd idzie w parze z wysoką skutecznością działania zapewnioną dzięki najwyższej klasy filtrom dbającym o idealną jakość powietrza w każdym pomieszczeniu.

Oczyszczacz powietrza Buldair francuskiej marki Air Naturel to niewielkich rozmiarów praktyczne i nowoczesne urządzenie, które zadba o najwyższą jakość powietrza w Twoim domu, biurze, pracowni, żłobku, przedszkolu, czy w dowolnym innym pomieszczeniu.

Z czego składa się Buldair?

  • Filtr z aktywnym węglem oczyszczający powietrze m.in. z dymu papierosowego, kurzu, pyłków, sierści, zarodników pleśni.
  • Filtr EPA (Efficiency Particulate Air filter) dezynfekujący powietrze i eliminujący pozostałe cząsteczki kurzu, zarodniki pleśni, pyłki i bakterii, uzupełniając w ten sposób działanie filtra z aktywnym węglem.
  • Jonizator powietrza produkujący jony ujemne, które redukują wytwarzane przez urządzenia elektryczne szkodliwe jony dodatnie przyciągające bakterie i wirusy, zarodniki grzybów itp.
  • Dyfuzor olejków rozprzestrzeniający w domu kojące zapachy, wzbogacający oczyszczone powietrze o dodatkowe, korzystne dla zdrowia związki uzyskane z leczniczych roślin.

Weź udział w teście oczyszczacza powietrza Winix ZERO

Jeśli chcesz przetestować jeden z oczyszczaczy powietrza Winix ZERO, zgłoś się do naszego testu.

Wypełnij formularz.

6 osób zaprosimy do testów i wyrażenia opinii na temat oczyszczaczy Winix ZERO.

Autorzy 3 opinii, które jury uzna za najciekawsze, w nagrodę otrzyma model Air Naturel Buldair oczyszczacz powietrza z jonizacją i dyfuzorem olejków.

Zgłoszenia przyjmujemy w dniach: od 26.04 do 12.05.2019r.

Zwycięzców powiadomimy do dnia: 17.05.2019r.

REGULAMIN

Więcej informacji: www.airnaturel.pl/

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: