Przetestuj preparaty Kick the Tick®

Uzupełnij swoją apteczkę o preparaty na kleszcze, komary i meszki!

Przetestuj preparaty Kick the Tick®

Kleszcze budzą postrach. I słusznie. Te malutkie pajęczaki są nie tylko groźne, ale i występują wszędzie: nie tylko w lasach i na łąkach, ale również w parkach i ogródkach. Na ich atak narażeni są wszyscy miłośnicy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Przed kleszczami należy się chronić. Co robić? Dobrym pomysłem jest zaopatrzenie podręcznej apteczki w produkty Kick The Tick!
 
Jeśli często zdarza Ci się usuwać kleszcze u swoich najbliższych lub czworonożnego pupila i szukasz metod, dzięki którym usuwanie kleszczy stanie się łatwe i bezpieczne – weź udział w naszym teście!
Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy.

Do testów zapraszamy głównie rodziny z dziećmi i czworonożnymi przyjaciółmi.  Czekamy na wasze zgłoszenia!

Do przetestowania mamy 10 zestawów Kick the Tick. Każdy zestaw zawiera:

  • Zestaw Kick the Tick expert do bezpiecznego usuwania kleszczy,
  • Spray Kick the Tick Max Repelent Plus do odstraszania kleszczy, komarów i meszek.

Zestaw Kick the Tick expert składa się z aplikatora do zamrażania kleszczy oraz ergonomicznego przyrządu do wyciągania ich ze skóry. Użycie aplikatora powoduje natychmiastowe zatrzymanie funkcji metabolicznych kleszcza, a dodatkowo tworzy na jego ciele powłokę ograniczającą ryzyko uszkodzenia pasożyta podczas zabiegu.

Nie zawiera środków owadobójczych. Może być stosowany zarówno u ludzi, jak i zwierząt. Wystarcza na usunięcie do 40 kleszczy. Jest wyrobem medycznym.

Spray Kick the Tick Max Repelent Plus skutecznie odstrasza kleszcze, komary i meszki. Jest przeznaczony do stosowania bezpośrednio na skórę. Stanowi kompozycję trzech aktywnych składników, nie zawiera DEET. Zapewnia ochronę do 4 godzin. Pojemność: 200 ml.

Preparaty linii Kick the Tick można stosować u dzieci już od 3. roku życia. Są dostępne w aptekach i na stronie https://sklep.icbpharma.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń: od 28.05.2020 r. do 07.06.2020 r.  

Zwycięzców powiadomimy do dnia: 10.06.2020 r.

REGULAMIN

Więcej szczegółowych informacji na temat preparatów i ochrony przed kleszczami znajdziesz na stronie www.kickthetick.pl.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: