Przetestuj siedzonko samochodowe mifold

Przetestuj siedzonko samochodowe mifold

Musisz przewieźć dziecko, a nie masz pod ręka fotelika samochodowego. I co wtedy? Rezygnujesz ze spontanicznego wyjazdu lub nie zamawiasz taksówki, by jechać z dzieckiem autobusem? Mamy inne rozwiązanie! Z torebki wyjmujesz bezpieczne, poręczne i śliczne samochodowe siedzonko kompaktowe - z opresji ratuje Cię mifold.

mifold - siedzonko dla dzieci

mifold nie jest ani fotelikiem, ani podstawką. To sprytne siedzonko samochodowe zrodzone z potrzeby - zostało zaprojektowane przez ojca czwórki dzieci.

Zasada jego działania jest prosta. Zwykły fotelik podnosi dziecko do pozycji, w której siedziałby dorosły, zaś mifold – dokładnie odwrotnie. Zamiast podnosić dziecko, opuszcza dla niego pas bezpieczeństwa. Jak to się dzieje? Boczne uchwyty opierają pas biodrowy na kościach biodrowych, z dala od delikatnych okolic jamy brzusznej, a dodatkowy pas z klamrą obniża pas naramienny i stabilnie utrzymuje go na ramieniu, daleko od twarzy i szyi dziecka.
 

mifold ma trzy ustawienia szerokości: S, M i L oraz pełen zakres regulacji wysokości, dlatego zapewnia bezpieczeństwo dzieciom różnego wzrostu i wadze.

Siedzonko posiada atrakcyjny design i jest dostępne w wielu kolorach, dodatkowo bez problemu mieści się w dziecięcym plecaku, damskiej torebce czy schowku samochodowym - zawsze można je mieć przy sobie. Zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jest pokryte łatwą w praniu poduszeczką, która pozostaje chłodna nawet w gorące dni. W połączeniu z siedzeniem samochodowym jest niemal niewyczuwalne dla siedzącego na nim dziecka.

mifold ma homologację ECE R44.04 w Europie, ale ma też homologację w Stanach i Kanadzie, gdzie dużo trudniej je uzyskać.

Chcesz bliżej poznać siedzonko mifold? Możesz to zrobić na dwa sposoby - przyjrzeć mu się bliżej (TU znajdziesz artykuł) lub przetestować go w swoim samochodzie. Przypominamy, że mifold doskonale się srawdza w sytuacjach awaryjnych, kiedy nie masz możliwości skorzystać z fotelika.

Weź udział w teście

Jeśli chcesz wypróbować siedzonko samochodowe mifold, zgłoś się do naszego testu (do testu mogą się zgłaszać osoby mające dzieci 4+). Wybierzemy 3 testerki.

Co musisz zrobić?

Napisz - dlaczego jedno z siedzonek ma trafić właśnie do Ciebie?

Wypełnij formularz

Zgłoszenia zbieramy w dniach od 15.03.2018r. do 25.03.2018r.

Ze względu na nadchodzące Święta osoby zakwalifikowane do testu otrzymają powiadomienie do dnia 04.04.2018r.

Przeczytaj uważnie REGULAMIN

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: