Przetestuj Szampon Baby Dove Rich Moisture

Przetestuj Szampon Baby Dove Rich Moisture

Nie tylko ciało dziecka potrzebuje specjalnej pielęgnacji. Czy wiesz, że skóra głowy jest jednym z najbardziej wrażliwych obszarów na skórze dziecka? Dlatego szampon dla dzieci powinien ją oczyszczać, ale także nawilżać. Poznaj produkt, który spełnia te zadania. To Szampon Rich Moisture Baby Dove.

Szampon Baby Dove Rich Moisture jest wzbogacony o zawartość ¼ kremu nawilżającego, dlatego delikatnie oczyszcza, ale także nawilża i pomaga uzupełnić składniki odżywcze skóry głowy dziecka, pozostawia włosy oraz skórę głowy miękką i delikatnie pachnącą.

"Najlepszy szampon jakiego używałam. Konsystencja, kolor, zapach, wszystko nam pasuje. Włoski moich dzieci jeszcze nigdy nie pachniały tak pięknie. Polecam..."

"Uwielbiam ten szampon. Włosy córki są delikatne, sprężyste, nie przetłuszczają się. Łatwe w rozczesywaniu. Nie podrażania skóry głowy, nadaje puszystość, włosy łatwo się układają i nie elektryzują".

"To do tej pory jedyny szampon jaki lubi mój synek. Nie szczypie w oczy, nie plącze włosów (łatwo rozczesać), ładnie pachnie."

Szampon Baby Dove Rich Moisture o hipoalergicznej formule i neutralnym pH nie powoduje łzawienia, dlatego pozwala zapomnieć o stresie w trakcie kąpieli dziecka.

  • Przetestowany dermatologicznie i okulistycznie, zatwierdzony przez pediatrów.
  • Odpowiedni dla dzieci od pierwszych dni życia.

Zadbaj o skórę głowy dziecka i weź udział w teście Baby Dove Rich Moisture.

Weź udział w teście szamponu Baby Dove Rich Moisture

Jeśli chcesz poznać i wypróbować Baby Dove Rich Moisture - weź udział w naszym teście. Napisz, dlaczego chciałabyś przetestować szampon Baby Dove Rich Moisture i czekaj na wyniki!  Do testów przygotowaliśmy aż 200 zestawów!

Co należy zrobić, by wziąć udział w teście?

Wypełnij formularz

Odpowiedz na pytanie: dlaczego Szampon Baby Dove Rich Moisture powinien trafić właśnie do Ciebie?

Przyślij do nas zgłoszenie w dniach: 16-30.10.2018r.
Osoby wybrane do testów otrzymają informację do dnia: 7.11.2018r.
Regulamin

Ocena: 4.77 z 5. Ocen: 11

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: