Przetestuj VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby

Przetestuj VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby

Skóra małego dziecka jest wrażliwa i delikatna, dlatego trzeba o nią dbać w szczególny sposób. Nie ma mowy o grzeszkach, takich jak choćby używanie przypadkowych, familijnych kosmetyków. Taka frywolność może sporo kosztować. Poszukując idealnych produktów pielęgnacyjnych dla najmłodszych warto sięgać po naturalne kosmetyki o doskonałym składzie, opracowanym przez uznane marki. Twojej uwadze polecamy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby. Znasz je? A może chcesz przetestować?

Przetestuj VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby

Formuła VEGE Naturalnego mleczka nawilżającego do ciała Eco Baby od Lirene zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego oraz organicznego, które nawilżają oraz wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry dziecka. Produkt uzyskał najwyższą jakość w dziedzinie standaryzacji kosmetyków naturalnych.

VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała jest bogate w:

  • masło Shea, zasobne w witaminy E i A. Głęboko odżywia oraz chroni przed utratą wody, zapewniając odpowiedni poziom nawodnienia,
     
  • organiczny olej oliwny, źródło beta karotenu. To doskonały emolient, który chroni skórę przed wysuszeniem,
     
  • organiczny aloes, który łagodzi podrażnienia oraz poprawia kondycję skóry.

Dzięki temu hypoalergiczna receptura mleczka działa nawilżająco, łagodząco i kojąco. Dodatkowo wzmacnia barierę ochronną skóry i chroni przed wysuszeniem. Mleczko posiada optymalne pH i jest w pełni bezpieczne w pielęgnacji maluszków już od 1. dnia życia.

Lirene ECO Baby to wyjątkowo delikatny program pielęgnacyjny stworzony w trosce o wrażliwą skórę niemowląt oraz dzieci już od 1. dnia życia, na bazie certyfikowanych organicznych i naturalnych składników, pochodzących z kontrolowanych upraw.

Przetestuj VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby

Jeśli jesteś rodzicem maluszka i chcesz przetestować VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby, zgłoś się do naszego testu. Co zrobić?

  • Wypełnij formularz
  • Odpowiedz na pytanie

Na testerów czeka aż 100 produktów!

Termin nadsyłania zgłoszeń: 20.01.2020r. - 02.02.2020r.

Zwycięzców powiadomimy do dnia: 07.02.2020r.
REGULAMIN

Ocena: 4.11 z 5. Ocen: 19

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: