Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

reklama

Jeśli nie uznajesz kompromisów między wygodą i funkcjonalnością, jeśli szukasz rozwiązania na teraz i na przyszłość, jeśli poruszasz się po mieście, robisz zakupy „po drodze” i lubisz długie spacery po parku, wózek Lila będzie właściwym kompanem wszystkich wypraw.

Lila to wózek 2w1, który został wyposażony we wkładkę ShapeOfYou, przygotowaną we współpracy z pediatrami, która zapewnia najbardziej ergonomiczną pozycję dla niemowląt. Lila posiada wbudowaną moskitierę, która zabezpieczy dziecko przed owadami i przyciemni wnętrze wózka podczas drzemki w słoneczne dni. Wyciągany kosz na zakupy ułatwi codzienne sprawunki, a bezobsługowe koła z systemem EVA zapewnią płynną i cichą jazdę. Ponadto jeśli rodzina ponownie się powiększy, dodając do niego dodatkowe siedzisko, stworzysz system Duo dla dzieci z niewielką różnicą wieku.

Weź udział w teście wózka Lila Maxi-Cosi

Zasady testu:

Do testu zaprosimy 6 rodziców maluszków:

  • Poszukujemy rodziców noworodków i niemowlaków do 3 miesiąca życia
  • Poszukujemy rodziców maluszków 18 m-cy +

Termin nadsyłania zgłoszeń: 17.07.2019r. do 05.08.2019r. 
Zwycięzców powiadomimy do dnia 13.08.2019r.
REGULAMIN

Wszystkie maluszki przetestują wózek Lila w kolorze Nomad Red. Po zakończeniu działań wózek trafi do zwycięskiej rodziny. Pozostałe osoby dostaną torby Maxi-Cosi Modern.

Chcesz wziąć udział w teście? Teraz kliknij w link  i wyślij do nas wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Uwaga, po prawidłowym wypełnieniu formularza dostaniesz podziękowania. Brak informacji oznacza, że zgłoszenie nie zostało zapisane.

 

 

Ocena: 4 z 5. Ocen: 8

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: