Przetestuj wózek X-Follow marki X-Lander

Przetestuj wózek X-Follow marki X-Lander

Wózek dla dziecka to jeden z najczęściej używanych elementów wyposażenia dla niemowląt i małych dzieci. Ponieważ rodzice zwracają uwagę nie tylko na komfort i bezpieczeństwo, ale także design i funkcjonalność, decyzja o wyborze najlepszego modelu jest jedną z najtrudniejszych. Na szczęście istnieją rozwiązania, które są doskonałe dla wszystkich: zarówno maluchów, jak i ich wymagających rodziców. Poznaj X-Follow marki X-Lander.

Jaki jest X-Follow?

X-Follow jest wyjątkowy. To nowa, ekskluzywna oraz dopracowana w każdym detalu spacerówka. Co ją wyróżnia?

Jakość i bezpieczeństwo dziecka

Tu nie ma miejsca na kompromisy. Wózek ma 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, zamocowane do 3-punktowej klamry. Nie zapomniano również o odblaskach, które umieszczone są na całej długości daszka budki oraz na koszu i kołach. Dzięki temu spacerówkę łatwo zauważyć z dużej odległości.

Bezpieczeństwo to również komponenty, z których tworzy się produkt. W wózku X-Follow wykorzystano wysokiej jakości surowce i bezpieczne dla dziecka certyfikowane tkaniny. Ponadto wózek został poddany wielu testom: mechanicznym, stabilności, wytrzymałości. Wszystkie zakończyły się oceną pozytywną.

Komfort maluszka

W X-Follow zadbano o każdy detal: od siedziska, przez budkę, po amortyzację. Siedzisko jest uszyte z miękkiej w dotyku tkaniny na gąbce. Taśmowy system regulacji oparcia pozwala znaleźć najwygodniejszą i najbezpieczniejszą pozycję dla dziecka, a specjalne pasy sprawiają, że w X-Follow możesz przewozić nawet noworodka.

Spacerówka jest wyposażona w dużą i bezgłośną budkę, dodatkowo zaimpregnowaną nieprzemakalną warstwą. Na komfort podczas spaceru zarówno po chodniku, piasku, miejskim parku czy śniegu pozwalają piankowe koła i sprężynowa amortyzacja. Spacer z X-Follow to czysta przyjemność.

Rozwiązania dla rodzica

Wózek X-Follow jest idealny dla rodziców, którzy oczekują inteligentnych i nieprzypadkowych rozwiązań. Lekki wózek to marzenie, zwłaszcza jeśli samodzielnie trzeba go wnieść do domu lub mieszkania. X-Follow waży jedynie 7,5 kg, jest poręczny, a jednocześnie bezpieczny.

Bez problemu zapakujesz go do małego bagażnika czy wniesiesz do mieszkania, gdzie nie będzie zabierał dużo miejsca. Po złożeniu F-Follow jest naprawdę nieduży (59 × 31 × 52).

Niewielkie gabaryty X-Follow sprawiają, że jest on idealnym towarzyszem miejskich wycieczek - niezależnie od ich celu. Rozłożony ma wymiary 80 × 102,5 do rączki (106 cm do budki) × 52 cm. Jednocześnie jest duży i przestronny.

Spacerówka jest komfortowa w użyciu: składa się szybko i bez wysiłku, nawet jedną ręką. Docenisz zapewne także kosz na zakupy, umieszczony tak, by sięganie do niego i wkładanie rzeczy było komfortowe.

Modny design

To też się liczy! X-Follow do wyboru masz aż sześć najmodniejszych kolorów: pudrowy róż, turkusowy/morski, niebieski, khaki, żółty i beżowy. Kolorystycznie dopasowane do budki naramienniki tworzą idealną kompozycję.

Weź udział w teście

Jeśli szukasz idealnego wózka dla dziecka i chcesz bliżej przyjrzeć się modelowi X-Follow, weź udział w naszym teście. Co zrobić? Wypełnij formularz. Do testu zaprosimy jedną osobę.
 

Termin nadsyłania zgłoszeń: od 23.04.2021 do 06.05.2021r.  
Zwycięzców powiadomimy do dnia: 12.05.2021r.
REGULAMIN

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: