Przetestuj X-Fly, wózek marki X-lander

Przetestuj X-Fly, wózek marki X-lander

Jaki powinien być idealny wózek dla dziecka? Komfortowy dla malucha oraz wygodny dla rodzica, ładny i funkcjonalny. Powienien dobrze się prowadzić, sprawdzać się tak w mieście, jak i w terenie. A gdyby tak jeszcze był lekki, szybko się składał i bez problemu mieścił w bagażniku auta... Marzenie! Dobra wiadomość jest taka, że taki wózek istnieje. Poznaj X-Fly marki X-lander, mały wózek o wielkich możliwościach.

Poznaj X-Fly marki X-lander

X-Fly to ultra lekki, kompaktowy i sprytny wózek, który zadziwia swoją funkcjonalnością.To najlżejszy ze wszystkich modeli X-Lander. Waży zaledwie 6,5 kg. Jest przy tym poręczny - składa się szybko w małą paczuszkę, którą za pomocą dołączonego paska można nosić na ramieniu.

 

Po rozłożeniu wózek jest pełnowymiarowy i solidny. Ma bardzo dużą, rozsuwaną  budkę oraz obszerne siedzisko. Po podniesieniu podnóżka i rozłożeniu oparcia na płasko powstaje duża powierzchnia do spania.

X-Fly to wózek miejski, który świetnie sobie radzi na nierównościach w terenie. Można wręcz odnieść wrażenie, że prowadzi się sam. Jest zwinny i ekstremalnie zwrotny. To zasługa zarówno systemu amortyzacji kół, jak i tego, że wszystkie koła są łożyskowane.

 

X-Fly jest doskonałym wózkiem spacerowym dla małych piechurów, którzy stawiają pierwsze samodzielne kroki, ale czasem potrzebują wsparcia. Sprawdzi się również w przypadku dzieci młodszych (już siedzących), ale i dużo starszych (jest stabilny nawet z 20-kilogramowym obciążeniem).

Oznacza to, że X-Fly świetnie sprawdzi się w roli drugiego wózka dla maluchów (po gondoli) i będzie służył do końca „okresu wózkowego”. To zdecydowanie wyróżnia go spośród tej klasy kompaktowych wózków.

X-Fly to idealny wybór dla aktywnych rodzin. Takich, które lubią piesze wędrówki, samochodowe wyprawy w plener czy podróże samolotem. Rodzice z pewnością docenią, że wózek w prosty i szybki sposób składa się w niewielką paczuszkę, którą można zarzucić na ramię za pomocą dołączonego paska. To bardzo ułatwia jego przenoszenie czy przewożenie - tak w samolocie, autobusie, pociągu, jak i w bagażniku samochodu.

Dodatkowym atutem jest to, że X-Fly ma możliwość montażu fotelika samochodowego. To sprawia, że ten model X-Landera, ultralekka spacerówka 2w1, jest fantastycznym kompanem podczas rodzinnych wypraw. To rozwiązanie idealne – dba o komfort podróżujących rodziców oraz dziecka.

W zestawie z wózkiem dostępna jest moskitiera, którą można osłonić cały wózek, chroniąc dziecko przed insektami, torba X-BAG Lite oraz pasek na ramię do przenoszenia wózka. Tak, jak wózki wysokiej jakości, X-Fly ma rączkę ze skóry ekologicznej, dzięki czemu nie tylko lepiej wygląda, ale w odróżnieniu od „gąbkowych” uchwytów jest bardziej higieniczna.

 

Weź udział w teście

Jeśli szukasz idealnego wózka dla dziecka i chcesz bliżej przyjrzeć się modelowi X-Fly, weź udział w naszym teście.

Do testów przygotowaliśmy 2 wózki X-Fly X-lander, które będzie testowało 6 osób (wózki będą przekazywane od osoby do osoby za pośrednictwem kuriera).

Wózki zostaną u 2 osób, które najciekawiej i najbardziej kreatywnie podejdą do testów i opinii. Pozostałe 4 osoby otrzymają upominek od firmy Deltim.

Termin nadsyłania zgłoszeń: od 15.04.2019.r do 05.05.2019r. 
Osoby wybrane do testu zostaną powiadomione do dnia: 10.05.2019r.
REGULAMIN​​​​​​​

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: