Przetestuj żel pod prysznic z linii Dove Clay

Przetestuj żel pod prysznic z linii Dove Clay

Kobieca skóra i jej mikrobiom, czyli zewnętrzna tarcza ochronna skóry codziennie muszą stawiać czoła wielu wyzwaniom. Nieodpowiednie kosmetyki, depilacja, a także zanieczyszczenia i zmiany pogody, pośpiech i stres mają na nią silny, negatywny wpływ. To dlatego oczyszczając skórę pod prysznicem nie wolno zapominać o jej pielęgnacji i odżywianiu. W tej kwestii kluczem do sukcesu jest delikatność i wybór odpowiednich, najlepszych dla skóry kosmetyków.

Poznaj nowe żele pod prysznic Dove z glinkami

Oczyść swoją skórę - odkryj nową linię Dove Clay, łączącą naturalne walory glinki z wyjątkową i delikatną pielęgnacją Dove.

Żele pod prysznic Dove - Przywrócenie Blasku z różową glinką oraz Oczyszczający Detox z zieloną glinką - delikatnie oczyszczają i odżywiają skórę, czyniąc ją bardziej miękką i gładką już po pierwszym prysznicu.

Zmień swoją codzienną rutynową kąpiel w rytuał piękna dla Twojej skóry. Weź udział w teście Dove.

Przetestuj żel pod prysznic z linii Dove Clay

Jeśli na własnej skórze chcesz przekonać się o wyjątkowych właściwościach nowych produktów Dove, weź udział w teście Żelu pod prysznic Dove Przywrócenie Blasku z różową glinką oraz Żelu pod prysznic Dove Oczyszczający Detox z zieloną glinką.

Żel pod prysznic Dove Oczyszczający Detox z zieloną glinką oczyszcza skórę oraz zmywa codzienne toksyny i zanieczyszczenia. W połączeniu z delikatną i wyjątkową formułą Dove, zawierającą delikatne substancje myjące i ¼ kremu nawilżającego, bez siarczanów, parabenów i ftalanów, zapewnia skórze uczucie oczyszczenia i pielęgnację, na jaką zasługuje.Gotowa na żel pod prysznic Dove Oczyszczający Detox?

 

 • Oczyszcza skórę
 • ¼ kremu nawilżającego i delikatne substancje myjące
 • Nie zawiera mydła
 • Usuwa zanieczyszczenia
 • Jest łagodny dla mikrobiomu
 • Pozostawia bardziej miękką i gładką skóra już po pierwszym prysznicu

Żel pod prysznic Dove Przywrócenie Blasku z różową glinką pozostawia skórę promienną każdego dnia. Różowa glinka w połączeniu z delikatną i wyjątkową formułą Dove, zawierającą delikatne substancje myjące i ¼ kremu nawilżającego. Nie zawiera siarczanów, parabenów i ftalanów, oczyszcza skórę i przywraca jej naturalny blask. Nie narusza bariery ochronnej skóry. Masz ochotę spróbować? Zmień swoją codzienną kąpiel w oczyszczający i przywracający blask rytuał piękna dla Twojej skóry.

 • Przywraca skórze jej naturalny blask
 • ¼ kremu nawilżającego i delikatne substancje myjące
 • Nie narusza bariery ochronnej skóry
 • Jest łagodny dla mikrobiomu
 • Pozostawia bardziej miękką i gładką skóra już po pierwszym prysznicu

Zasady:

Czeka na Was 100 produktów: 50 sztuk Żeli pod prysznic Dove Przywrócenie Blasku z różową glinką oraz 50 sztuk Żeli pod prysznic Dove Oczyszczający Detox z zieloną glinką. Jaki trafi do Ciebie? Daj się zaskoczyć - to niespodzianka! 

Termin nadsyłania zgłoszeń: od 29.04.2019r. do 12.05.2019r.

Osoby wybrane do testu zostaną powiadomione do dnia: 17.05.2019r.
REGULAMIN

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: