Przetestuj zestaw emolientów Latopic®

Atopowe zapalenie skóry to przewlekłe schorzenie, charakteryzujące  się zmianami skórnymi, którym towarzyszy świąd i suchość skóry.

Świąd jest szczególnie uciążliwy dla maluszków, prowokuje chorego do drapania, w wyniku czego dochodzi do uszkodzenia naskórka, przeniknięcia gronkowca złocistego i substancji drażniących, które nasilają stan zapalny. W efekcie wytwarza się błędne koło napędu AZS.

Aby zahamować błędne koło napędu AZS należy wyeliminować świąd oraz gronkowca złocistego. I z myślą o tym powstała seria preparatów Latopic® (Latopic® doustny oraz Latopic® emolienty), które działają kompleksowo i pozwalają zahamować błędne koło napędu AZS.

Jeśli twoje dziecko cierpi z powodu alergii skórnej - sprawdź działanie produktów Latopic®. Jesteśmy przekonani, że preparaty zredukują nieprzyjemne objawy i pozwolą Twojemu dziecku cieszyć się spokojnym dzieciństwem.

Osoby wybrane do testów

  1. Patrycja Piasecka
  2. Patrycja Mikołajewska
  3. Katarzyna Kubik
  4. Aneta Boniewicz
  5. Barbara Trybus
  6. Justyna Taranda
  7. Aneta Podpora
  8. Izabela Nyklarz
  9. Marta Wielga-Pokora
  10. Magda Spasińska    

Zapraszamy wszystkich rodziców do TESTOWANIA Emolientów Latopic®.
Emolienty  Latopic®. przeznaczone są do pielęgnacji skóry atopowej, suchej  i skłonnej do podrażnień już od 1. dnia życia. Aż 10 osób ma szansę wypróbować zestaw emolientów w którego skład wchodzą:

Krem do twarzy i ciała Latopic® przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji  szczególnie suchych i podrażnionych partii skóry.

Emulsja do ciała Latopic® kompleksowo pielęgnuje, chroni i odżywia skórę atopową, suchą i skłonną do podrażnień.

Emulsja do kąpieli Latopic® oczyszcza i kompleksowo pielęgnuje atopową, suchą i skłonną do podrażnień skórę w trakcie i po kąpieli.

Wystarczy tylko wypełnić ankietę.
Na zgłoszenia czekamy w dniach 16.10-30.10.2015r.
Przeczytaj regulamin

Ocena: 4.25 z 5. Ocen: 12

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: