Przetestuj zestaw trzech produktów marki Dyduś

"Mogłoby się wydawać, że rodzice najchętniej kupują swoim pociechom tylko drogie rzeczy - nie chcą na dzieciach oszczędzać. Tymczasem młodzi ludzie nie robią niczego bezrefleksyjnie. Dlatego świadomi konsumenci preferują produkty o jak najwyższym stosunku jakość/cena - takie jak sygnowane logo marki Dyduś." - Anna Wójcik, Product Manager marki Dyduś.

Produkty Dyduś zdobyły tytuł DOBRA MARKA 2015. Rodzice docenili ich bezpieczeństwo, łatwość użytkowania i wygląd. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem butelek, czy gryzaczków dla swojego maluszka to dobry moment żeby dołączyć do naszego testu. Wypróbuj polskie produkty światowej jakości i podziel się swoją opinią i opinią twojego dziecka z innymi rodzicami. Sprawdź, jak jeszcze możesz zrobić dobre zakupy w rozsądnej cenie.

Przygotowaliśmy 50 zestawów*, w których skład wchodzą:

Butelka Dyduś B220 wykonana z najwyższej jakości Polipropylenu (PP) nie zawierającego Bisfenolu A. Tworzywo przystosowane do kontaktu z żywnością, gwarantuje utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa i higieny.

Gryzak oziębiający Dyduś GRW pomaga ukoić ból dziąseł u niemowląt w okresie ząbkowania. Wykonany z najwyższej jakości, nietoksycznych materiałów, nie zawiera ftalanów i PCV. Jest łatwy do chwytania, co przyczynia się do rozwoju koordynacji ruchowo-wzrokowej niemowlęcia.
3-stopniowy zestaw do nauki karmienia Dyduś Z143 w sobie zalety butelki i kubka „niekapka”. Składa się z butelki o pojemności 250ml, smoczka o średnim przepływie (3m+), który przypomina kształtem i funkcją pierś mamy oraz miękkiego ustnika (4m+) i antypoślizgowych uchwytów.

Co musisz zrobić? Wypełnij formularz

Zgłoszenia przyjmujemy w dniach: 28.10 - 12.11. 2015
Ogłoszenie wyników: 20.11.2015
Regulamin

*Przykładowa kolorystyka zestawu


Ocena: 4.67 z 5. Ocen: 42

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: