Wypróbuj mleko następne Nestlé NAN OPTIPRO® Plus 2

Kochasz, troszczysz się, pielęgnujesz. Robisz tak wiele, by kształtować przyszłość swojego dziecka.

Pierwsze miesiące i lata wpływają na całe późniejsze życie dziecka, nawet wtedy, gdy będzie już dorosłym człowiekiem. Troska o maluszka w tym kluczowym dla niego okresie będzie więc procentować nie tylko teraz, gdy jest jeszcze kruchym maleństwem, ale także w przyszłości.

Ważnym elementem opieki nad dzieckiem jest żywienie, więc warto sięgać wyłącznie po te produkty, które pomogą zapewnić dziecku zdrowy start.

By móc zdrowo rosnąć i rozwijać się, maluch potrzebuje energii i niezbędnych składników odżywczych – wszystko w odpowiednich ilościach i proporcjach. Najlepszym pokarmem jest dla niego w tym okresie mleko mamy, które najlepiej dostosowuje się do jego zmieniających się potrzeb.

Jednak kiedy karmienie naturalne się kończy, maluch wciąż potrzebuje żywienia, które umożliwi mu prawidłowy rozwój psychofizyczny i zdrowy wzrost.

Wiemy, że gdy skończy się wyjątkowy czas karmienia piersią będziesz chciała wybrać produkt najlepszy dla Twojego maluszka.

Unikalna technologia i wieloletnie badania nad mlekiem mamy pozwoliły ekspertom Nestlé stworzyć wyjątkową recepturę mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2, które zawiera wysokiej jakości białko OPTIPRO®, w ilości dopasowanej do potrzeb Twojego dziecka.

Weź udział w teście

Chcąc ułatwić Ci wybór, przed którym stajesz, proponujemy Ci przetestowanie jednego z 24 opakowań mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2.

Zgłoś się i wybierz jedyne takie mleko następne z naszym najlepszym białkiem OPTIPRO®.

Czekamy na Twoją opinię.

Zgłoszenia zbieramy w dniach: 05-18.07.2018r.

Osoby wybrane do testu zostaną powiadomione do dnia 24.07.2018r.
Regulamin

WAŻNA INFORMACJA: Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt i powinno być kontynuowane tak długo, jak to możliwe. Zanim zdecydujesz się stosować mleko modyfikowane, zasięgnij porady lekarza.

 

Ocena: 4.44 z 5. Ocen: 9

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama