Wypróbuj mleko następne Nestlé NAN OPTIPRO® Plus 2

Kochasz, troszczysz się, pielęgnujesz. Robisz tak wiele, by kształtować przyszłość swojego dziecka.

Pierwsze miesiące i lata wpływają na całe późniejsze życie dziecka, nawet wtedy, gdy będzie już dorosłym człowiekiem. Troska o maluszka w tym kluczowym dla niego okresie będzie więc procentować nie tylko teraz, gdy jest jeszcze kruchym maleństwem, ale także w przyszłości.

Ważnym elementem opieki nad dzieckiem jest żywienie, więc warto sięgać wyłącznie po te produkty, które pomogą zapewnić dziecku zdrowy start.

By móc zdrowo rosnąć i rozwijać się, maluch potrzebuje energii i niezbędnych składników odżywczych – wszystko w odpowiednich ilościach i proporcjach. Najlepszym pokarmem jest dla niego w tym okresie mleko mamy, które najlepiej dostosowuje się do jego zmieniających się potrzeb.

Jednak kiedy karmienie naturalne się kończy, maluch wciąż potrzebuje żywienia, które umożliwi mu prawidłowy rozwój psychofizyczny i zdrowy wzrost.

Wiemy, że gdy skończy się wyjątkowy czas karmienia piersią będziesz chciała wybrać produkt najlepszy dla Twojego maluszka.

Unikalna technologia i wieloletnie badania nad mlekiem mamy pozwoliły ekspertom Nestlé stworzyć wyjątkową recepturę mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2, które zawiera wysokiej jakości białko OPTIPRO®, w ilości dopasowanej do potrzeb Twojego dziecka.

Weź udział w teście

Chcąc ułatwić Ci wybór, przed którym stajesz, proponujemy Ci przetestowanie jednego z 24 opakowań mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2.

Zgłoś się i wybierz jedyne takie mleko następne z naszym najlepszym białkiem OPTIPRO®.

Czekamy na Twoją opinię.

Zgłoszenia zbieramy w dniach: 05-18.07.2018r.

Osoby wybrane do testu zostaną powiadomione do dnia 24.07.2018r.
Regulamin

WAŻNA INFORMACJA: Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt i powinno być kontynuowane tak długo, jak to możliwe. Zanim zdecydujesz się stosować mleko modyfikowane, zasięgnij porady lekarza.

 

Zgłoszenie do testu

Twoje dane
Forum
Pytania
Zgody

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Anna Ślusarczyk, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą www.babyboom.pl Anna Ślusarczyk, ul. Płatnicza 57, 01-832 Warszawa. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

reklama
reklama
reklama