Przetestuj X-Fly, wózek marki X-lander

Przetestuj X-Fly, wózek marki X-lander

Jaki powinien być idealny wózek dla dziecka? Komfortowy dla malucha oraz wygodny dla rodzica, ładny i funkcjonalny. Powienien dobrze się prowadzić, sprawdzać się tak w mieście, jak i w terenie. A gdyby tak jeszcze był lekki, szybko się składał i bez problemu mieścił w bagażniku auta... Marzenie! Dobra wiadomość jest taka, że taki wózek istnieje. Poznaj X-Fly marki X-lander, mały wózek o wielkich możliwościach.

Poznaj X-Fly marki X-lander

X-Fly to ultra lekki, kompaktowy i sprytny wózek, który zadziwia swoją funkcjonalnością.To najlżejszy ze wszystkich modeli X-Lander. Waży zaledwie 6,5 kg. Jest przy tym poręczny - składa się szybko w małą paczuszkę, którą za pomocą dołączonego paska można nosić na ramieniu.

 

Po rozłożeniu wózek jest pełnowymiarowy i solidny. Ma bardzo dużą, rozsuwaną  budkę oraz obszerne siedzisko. Po podniesieniu podnóżka i rozłożeniu oparcia na płasko powstaje duża powierzchnia do spania.

X-Fly to wózek miejski, który świetnie sobie radzi na nierównościach w terenie. Można wręcz odnieść wrażenie, że prowadzi się sam. Jest zwinny i ekstremalnie zwrotny. To zasługa zarówno systemu amortyzacji kół, jak i tego, że wszystkie koła są łożyskowane.

 

X-Fly jest doskonałym wózkiem spacerowym dla małych piechurów, którzy stawiają pierwsze samodzielne kroki, ale czasem potrzebują wsparcia. Sprawdzi się również w przypadku dzieci młodszych (już siedzących), ale i dużo starszych (jest stabilny nawet z 20-kilogramowym obciążeniem).

Oznacza to, że X-Fly świetnie sprawdzi się w roli drugiego wózka dla maluchów (po gondoli) i będzie służył do końca „okresu wózkowego”. To zdecydowanie wyróżnia go spośród tej klasy kompaktowych wózków.

X-Fly to idealny wybór dla aktywnych rodzin. Takich, które lubią piesze wędrówki, samochodowe wyprawy w plener czy podróże samolotem. Rodzice z pewnością docenią, że wózek w prosty i szybki sposób składa się w niewielką paczuszkę, którą można zarzucić na ramię za pomocą dołączonego paska. To bardzo ułatwia jego przenoszenie czy przewożenie - tak w samolocie, autobusie, pociągu, jak i w bagażniku samochodu.

Dodatkowym atutem jest to, że X-Fly ma możliwość montażu fotelika samochodowego. To sprawia, że ten model X-Landera, ultralekka spacerówka 2w1, jest fantastycznym kompanem podczas rodzinnych wypraw. To rozwiązanie idealne – dba o komfort podróżujących rodziców oraz dziecka.

W zestawie z wózkiem dostępna jest moskitiera, którą można osłonić cały wózek, chroniąc dziecko przed insektami, torba X-BAG Lite oraz pasek na ramię do przenoszenia wózka. Tak, jak wózki wysokiej jakości, X-Fly ma rączkę ze skóry ekologicznej, dzięki czemu nie tylko lepiej wygląda, ale w odróżnieniu od „gąbkowych” uchwytów jest bardziej higieniczna.

 

Weź udział w teście

Jeśli szukasz idealnego wózka dla dziecka i chcesz bliżej przyjrzeć się modelowi X-Fly, weź udział w naszym teście.

Do testów przygotowaliśmy 2 wózki X-Fly X-lander, które będzie testowało 6 osób (wózki będą przekazywane od osoby do osoby za pośrednictwem kuriera).

Wózki zostaną u 2 osób, które najciekawiej i najbardziej kreatywnie podejdą do testów i opinii. Pozostałe 4 osoby otrzymają upominek od firmy Deltim.

Termin nadsyłania zgłoszeń: od 15.04.2019.r do 30.04.2019r. 
Ogłoszenie wyników: 08.05.2019r.
REGULAMIN

Zgłoszenie do testu

Twoje dane
Forum
Pytanie
Zgody

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Anna Ślusarczyk, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą www.babyboom.pl Anna Ślusarczyk, ul. Płatnicza 57, 01-832 Warszawa. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

Ocena: 4.75 z 5. Ocen: 2

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:

Zobacz także

Przetestuj zestaw do karmienia marki Yoomi

Przetestuj zestaw do karmienia marki Yoomi

Ponieważ opieka nad maluszkiem jest nie lada wyzwaniem, a całodobowa gotowość do działania może być dla...   Więcej

Przetestuj Allergoff Atopy

Przetestuj Allergoff Atopy

Pielęgnacja skóry małego atopika często jest dla rodzica wyzwaniem. Ale tak być nie musi. Wystarczy...   Więcej

Przetestuj maść PureLan 100 od Medela

Przetestuj maść PureLan 100 od Medela

Karmienie piersią to piękne doświadczenie, zarówno dla mamy, jak i maluszka. Niestety zdarza się, że na...   Więcej

Przetestuj laktator ręczny Akuku

Przetestuj laktator ręczny Akuku

Laktator, urządzenie do odciągania mleka z piersi, powinna mieć w domu każda mama, która karmi dziecko...   Więcej

Przetestuj oczyszczacz powietrza Haus & Luft

Przetestuj oczyszczacz powietrza Haus & Luft

artykuł sponsorowany (*)

Specjaliści donoszą, że zanieczyszczenia zawarte w powietrzu mają ogromny wpływ na zdrowie – nie tylko...   Więcej

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O

Kiedy przestajesz karmić maluszka piersią, wybierasz dla niego mleko następne. Każde mleko modyfikowane...   Więcej

reklama