Termofory Medi Partners - testujemy

Termofory Medi Partners - testujemy

Jesień nas nie rozpieszcza. Za oknem zimno, często dopadają nas infekcje. Dlatego warto mieć w domu termofor, który rozgrzeje w chłodne wieczory, a i pomoże podczas choroby. Sprawdzi się zarówno w przypadku mamy, taty, jak i dziecka, ponieważ jest bezpieczny i komfortowy w użytkowaniu.

Termofory z pestek wiśni firmy Medi Partnersto naturalny i skuteczny sposób na zlikwidowanie wielu niemiłych dolegliwości. Jesienią po ciepły termofor z radością sięgniecie jeśli dziecko zmarznie w czasie spaceru. A jeśli ma gorączkę termofor pozwoli mu się z nią uporać. Wystarczy go schłodzić w zamrażalniku i kompres gotowy.

Co ważne stosowanie termoforów nie niesie ze sobą ryzyka poparzeń, odmrożeń, zatruć substancją która je wypełnia, ani też wystąpienia alergicznych zmian skórnych. Są całkowicie bezpieczne!

Termofory z pestek wiśni firmy Medi Partners zyskują uznanie w środowisku medycznym. Ukoronowaniem tego faktu jest zarejestrowanie produktu jako wyrób medyczny. Polecane przez położne, pielęgniarki środowiskowe i lekarzy zdobywają zaufanie mam.

Producent – firma Medi Partners szczególną uwagą otacza najmłodszych użytkowników. Materiały użyte do produkcji termoforów firmy Medi Partners są najwyższej jakości. Zawsze są 100% bawełną i podlegają ścisłej selekcji. Pestki wiśni natomiast są idealnie wyczyszczone, nieuszkodzone i pochodzą z polskich ekologicznych upraw.

Jeśli szukasz możliwości rozgrzania siebie i maluszka w te jesienne dni zapraszamy do testów.

Mamy 30 termoforów. Możesz wybrać ulubiony wzór i wielkość, wypełnić formularz i liczyć na łut szczęścia. Powodzenia

Na zgłoszenia czekamy w dniach: 27.10- 9.11.2015 r.
Wybrane osoby poinformujemy do dnia: 16.11.2015 r. (Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń wybrane osoby poinformujemy do dnia 19 listopada)


Regulamin

Osoby wybrane do testów

Kochani długo to trwało, ale w końcu się udało. Co więcej wasza kreatywność tak się spodobała, że do testów zostały wytypowane, aż 52 osoby. Gratulujemy.

I jeszcze jedno -termofory firmy Medi Partners dostępne są na Allegro a także we wszystkich sklepach sieci Smyk. Cena termoforu to około 15 zł. Polecamy

Daria Borowska, Agnieszka Król, Wioletta Czado, Kasia Malinowska, Izabella Domin, Nina Klimowicz ,
Joanna    Kowalewska, Justyna Wilga, Joanna Szczepaniak, Anna Hatłas, Marta Rybiałek, Karolina  Śmiarowska, Agnieszka Lenkiewicz, Monika Chmur, Małgorzata  Lewandowska, Monika Giełażys,
Iwona    Frąckowiak, Maja Małowiecka, EWA RUPIŃSKA, Weronika Adamczyk, KAROLINA KĘDRA, Agnieszka   Kowalewska, Edyta Kłopotowska, Izabela Prymula, Kamila Michalska, Zuzanna Zwierzynska, Bogumiła Struk,
Anna Rybarczyk, Katarzyna Kowalska, Maria Stawarz, Kasia Witek, Anna Andrzejczak, Natalia Normann,
Barbara Tchórzewska, Julita Łątka, Justyna Duralska, Karolina Kamińska, Ania Becińska, Wioletta Dobrowolska
Anna Krzysteczko, Agnieszka    Bernacińska, Jowita Anna Kostrzewa, Karol Wojno, Kamila Jasinska, Edyta Starzyńska, Anna Dąbkowska, Katarzyna  Kierat, Anna Jeziorna, Agata Kędzierska, Marzena Brzeżawska
Joanna Jaczewska, Katarzyna Golińska

Ocena: 4.77 z 5. Ocen: 83

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: