Test termoforów MediPartners

Test termoforów MediPartners

Jesień nas nie rozpieszcza. Za oknem zimno, często dopadają nas infekcje. Dlatego warto mieć w domu termofor, który rozgrzeje w chłodne wieczory, a i pomoże podczas choroby.

Sprawdzi się zarówno w przypadku mamy, taty, jak i dziecka, ponieważ jest bezpieczny i komfortowy w użytkowaniu.

Termofory z pestek wiśni firmy Medi Partnersto naturalny i skuteczny sposób na zlikwidowanie wielu niemiłych dolegliwości. Jesienią po ciepły termofor z radością sięgniecie jeśli dziecko zmarznie w czasie spaceru. A jeśli ma gorączkę termofor pozwoli mu się z nią uporać. Wystarczy go schłodzić w zamrażalniku i kompres gotowy.

Co ważne stosowanie termoforów nie niesie ze sobą ryzyka poparzeń, odmrożeń, zatruć substancją która je wypełnia, ani też wystąpienia alergicznych zmian skórnych. Są całkowicie bezpieczne.

Termofory z pestek wiśni firmy Medi Partners zyskują uznanie w środowisku medycznym. Ukoronowaniem tego faktu jest zarejestrowanie produktu jako wyrób medyczny. Polecane przez położne, pielęgniarki środowiskowe i lekarzy zdobywają zaufanie mam.

Producent – firma Medi Partners szczególną uwagą otacza najmłodszych użytkowników. Materiały użyte do produkcji termoforów firmy Medi Partners są najwyższej jakości. Zawsze są 100% bawełną i podlegają ścisłej selekcji. Pestki wiśni natomiast są idealnie wyczyszczone, nieuszkodzone i pochodzą z polskich ekologicznych upraw.

Jeśli ty również uważasz, że termofor po prostu warto mieć, chcesz wypróbować jego możliwości, pokazać i podzielić się swoją opinią z innymi zapraszamy - wypełnij formularz! 

Na zgłoszenia czekamy w dniach: 20.10 - 02.11.2016r
Wybrane osoby poinformujemy do dnia: 11 listopada 2016r
Regulamin

Ocena: 4.92 z 5. Ocen: 36

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: