Testuj razem ze swoim dzieckiem naturalne, wolne od substancji zapachowych i hipoalergiczne płyny 4organic

Testuj razem ze swoim dzieckiem naturalne, wolne od substancji zapachowych i hipoalergiczne płyny 4organic

Infekcje dróg moczowych, alergie, podrażnienia, a w konsekwencji brak komfortu w życiu intymnym dotyczą bardzo wielu kobiet. Znacie to z własnego doświadczenia? Jest ratunek! Znamy prosty sposób na uniknięcie podrażnień i dyskomfortu. Należy ograniczyć się do stosowania bezzapachowych i jak najbardziej naturalnych produktów do higieny intymnej. To właśnie składniki zapachowe i silne, drażniące detergenty są naszym wrogiem w tych delikatnych miejscach. To one odpowiadają za podrażnienia i alergie, które w konsekwencji mogą prowadzić do infekcji. Okolice intymne kobiet nie lubią substancji zapachowych.

Podobnie jest z naszymi dziećmi. Ich miejsca intymne, ale także całe ciało wymaga delikatnej, wolnej od składników zapachowych i barwników pielęgnacji.

Sprawdźcie czy to działa

Mamy dla Was do przetestowania naturalne, ratujące życie intymne wielu kobiet - płyny do higieny intymnej od marki 4organic. Kosmetyki są niezwykle delikatne, wolne od substancji zapachowych i  barwników.

Magdalena Szymanowska – twórczyni marki tak mówi o swoich kosmetykach: Zależało mi, aby stworzyć płyny do higieny intymnej, które są naturalne i nieuczulające jednocześnie, są pozbawione szkodliwych substancji i zbędnych wypełniaczy, posiadają certyfikat wiarygodnej, międzynarodowej organizacji i są dostępne w dobrej cenie.

Płyny do higieny intymnej 4organic Care 4organic to jedyna polska marka kosmetyczna certyfikowana przez  międzynarodową organizację AllergyCertified, która gwarantuje, że produkty są nieuczulające i bezpieczne dla zdrowia.

Kosmetyki do higieny intymnej 4organic Care zawierają 98,5% składników pochodzenia naturalnego, są bezzapachowe, nie zawierają barwników, nie znajdziecie w nich żadnych uczulających substancji. Płyny pozwalają utrzymać fizjologiczne pH sfery intymnej.

W ich składzie znajdziecie delikatną substancję myjącą, a także oczyszczony aloes, który ma właściwości kojące i nawilżające. Produkty są wegańskie, wyprodukowane w Polsce, nie posiadają opakowania zewnętrznego, dzięki temu nie zanieczyszczamy środowiska zbędnymi kartonikami.

Przetestuj ze swoim dzieckiem

Dla twojego dziecka - dziewczynki lub chłopca mamy płyny do mycia ciała i higieny intymnej od marki 4organic.

Dlaczego warto?

Kosmetyki do mycia przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat bardzo często zawierają składniki zapachowe, barwniki, detergenty i silne konserwanty, które mogą podrażniać delikatną skórę dzieci i ich miejsca intymne. Natomiast produkty do higieny intymnej przeznaczone dla kobiet nie są odpowiednie dla dzieci ze względu na inny poziom pH. Dzieci potrzebują bezpiecznego, delikatnego, bezzapachowego kosmetyku do mycia całego ciała i do higieny intymnej.

Płyny do mycia ciała i higieny intymnej 4organic Kids dostępne są w dwóch wersjach dla dziewczynek i dla chłopców. Naturalne kosmetyki 4organic nie zawierają składników zapachowych i barwników. Certyfikat AllergyCertified gwarantuje, że produkty są hipoalergiczne, bezpieczne dla zdrowia, pozbawione substancji zmieniających gospodarkę hormonalną.

Kosmetyki dla dzieci zostały ponadto zapakowane w buteleczki, które w 100% pochodzą  z recyklingu. Dzięki temu plastikowe butelki zyskują drugie życie, a my dbamy o środowisko, naszą planetę i przyszłe pokolenia.

Płyny 4organic Kids przeznaczone są do mycia całego ciała i higieny okolic intymnych dla dzieci powyżej 3 roku życia. Znajdziecie w nich ponad 99% substancji pochodzenia naturalnego.  Zawarty w nich oczyszczony aloes łagodzi i nawilża. Produkty są doskonałe także do mycia rąk.

Płyny są wegańskie, certyfikowane przez PETA Cruelty Free and Vegan i Fundację Viva.

Jeśli chcesz wypróbować Płyn do mycia ciała i higieny intymnej 4organic zgłoś się do naszego testu. Co zrobić?

Wypełnij formularz i odpowiedz na pytanie.

Czeka na Was 20 zastawów. Każdy z nich zawiera: 

  • jeden płyn do higieny intymnej od marki 4organic dla mamy
  • jeden płyn do mycia ciała i higieny intymnej od marki 4organic dla dziecka 

Termin nadsyłania zgłoszeń: 18.05.2020r. do 31.05.2020r. 
Zwycięzców powiadomimy do dnia: 04.06.2020r.
REGULAMIN

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: