Testuj. Velvet papier nawilżany

Testuj. Velvet papier nawilżany

Nawilżany papier toaletowy Velvet sprawia, że możemy czuć się czysto i świeżo po każdym skorzystaniu z toalety. Dzięki niemu zyskujemy poczucie komfortu i pewności własnego ciała w każdej sytuacji. To nowy standard codziennej higieny, który powinien zagościć na co dzień w każdej łazience. 

Nawilżany papier toaletowy Velvet Rumianek i Aloes

pielęgnuje i nawilża skórę. Ma delikatny zapach i zawiera specjalnie dobrane ekstrakty roślinne. Zapewnia czystość, odświeża, a dzięki zawartości kwasu mlekowego ma pH odpowiednie dla okolic intymnych.

Nawilżany papier toaletowy Velvet Pure

to wariant bezzapachowy i hypoalergiczny. Jest wyjątkowo delikatny i przeznaczony dla konsumentów, którzy szukają produktu z możliwie najmniejszą ilością dodatków i prostym składem. Myje tak, jak czysta woda zapewniając uczucie świeżości każdego dnia.

Nawilżany papier toaletowy Velvet Junior

ma dziecięcy, brzoskwiniowy zapach, który z pewnością zachęci najmłodszych do samodzielności w higienie toaletowej. Delikatna formuła, odpowiednie pH, zawartość kwasu mlekowego sprawia, że produkt może być bezpiecznie stosowany do higieny miejsc intymnych dla całej rodziny.

Wszystkie 3 warianty zostały przetestowane dermatologicznie, nie zawierają alkoholu, parabenów, składników z grupy PEG oraz są biodegradowalne. Produkty te można po użyciu bez obaw wrzucać do toalety tak samo jak zwykły, suchy papier toaletowy. Ponadto wszystkie dostępne są w opakowaniach ze specjalnym, wygodnym zamknięciem z klapką, które zapobiega wysychaniu produktu.

Nawilżanego papieru toaletowego Velvet najlepiej używać wraz ze standardowym papierem toaletowym, by poczuć komfort pełnej czystości i świeżości po każdym skorzystaniu z toalety.

Masz ochotę przetestować papier nawilżany Velvet?

1. Napisz dlaczego chciałabyś wziąć udział w teście
2. Zaznacz, który rodzaj papieru ma trafić do twojej Rodziny

Przygotowaliśmy w sumie 30 opakowań do testów. Do wyboru

Zgłoszenia do testów

Na zgłoszenia do testów czekamy w dniach 17.06 -24.06.2016
Wyłonienie osób do testów nastąpi dnia 1.07.2016

Regulamin

Ocena: 4.71 z 5. Ocen: 14

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: