reklama

Testujemy klocki MEGA Blocks

Bo dzieci uwielbiają zabawę klockami.  

Poznaj wspaniały świat MEGA Bloks.

MEGA Bloks to wyjątkowe zestawy klocków, które zapewnią najmłodszym godziny udanej zabawy, a jednocześnie będą rozwijać wyobraźnię, kreatywność i manualne umiejętności maluchów.

Wybierz produkt, których zachwyci Twoje dziecko i zgłoś się do testu.

Przygotowaliśmy trzy produkty z serii MEGA Bloks First Builders - LIL’ PRINCESS PLAY ‘N GO FAIRYTALE TABLE przeznaczone dla dzieci w wieku już od 1 roku życia. Oraz po trzy zestawy z serii MEGA Bloks Barbie – Glam Salon i MEGA Bloks Barbie Hot Wheels – Super Blitzen Monster Truck. Zestawy z serii Barbie i Hot Wheels to zabawki dla dzieci w wieku od 4 roku życia.

Poznaj produkty, które możesz przetestować, wybierz jeden i zgłoś się do testu. 

MEGA BLOKS LIL’ PRINCESS PLAY ‘N GO FAIRYTALE TABLE

To przenośny zestaw złożony z kolorowych klocków w rozmiarze maxi, idealnie dopasowanych do rączek maluchów już od 1 roku życiu i stworzonych z myślą o dziewczynkach, które podczas zabawy chcą zamienić się w małą księżniczkę mieszkającą w zamku razem ze swoich ukochanym jednorożcem.

Zestaw MEGA Bloks Lil’ Princess Play ‘n Go Fairytale Table składa się z 25 elementów: klocków do budowy pierwszych, łatwych do złożenia konstrukcji, wygodnej platformy w postaci stolika, przy którym dziecko może się swobodnie bawić oraz kolorowych naklejek. Wszystkie części zestawu można przyczepić do platformy i łatwo przechowywać oraz transportować. Klocki są bezpieczne – ich zaokrąglone kształty i odpowiednia wielkość sprawiają, że dzieci mogą się nimi bawić bez obaw.

Zestaw MEGA Bloks Lil’ Princess Play ‘n Go Fairytale Table można łączyć z innymi zestawami z serii MEGA Bloks Lil’ Princess.

Zabawka edukacyjna dla maluchów  w wieku od 1 do 5 roku życia

MEGA BLOKS BARBIE GLAM SALON

Proste czy kręcone? Długie czy krótkie? Naturalne a może farbowane w różnych kolorach? Teraz Barbie może eksperymentować ze zmianami swojego wizerunku.

Zbuduj dla niej elegancki salon piękności z pięknymi brokatowymi schodami prowadzącymi na antresolę.
Zaaranżuj wnętrze zgodnie ze swoimi potrzebami i tak, jak podpowiada Ci wyobraźnia.

MEGA Bloks Barbie Build 'n Play Glam Salon to zestaw klocków w rozmiarze mikro, który zawiera 176 elementów, w tym figurki: Barbie, Summer i małego, białego kociaka oraz mnóstwo akcesoriów m.in.: różne uczesania dla Barbie, suszarkę i umywalkę do mycia włosów, toaletkę, przy której można zrobić makijaż i wiele innych.

MEGA Bloks Barbie Build 'n Play Glam Salon można łączyć z innymi zestawami z serii MEGA Bloks Barbie i zbudować cały jej świat.
Idealne dla dziewczynek w wieku od 4 roku życia.

MEGA BLOKS HOT WHEELS SUPER BLITZEN MONSTER TRUCK

Szybkie wyścigi i widowiskowe akrobacje - Mega Bloks Hot Wheels - fantastyczna zabawa z klockami i najpopularniejszą samochodową linią zabawek!
MEGA Bloks Hot Wheels Super Blitzen Monster Truck to zestaw klocków w rozmiarze mikro, oparty na znanej i bardzo lubianej przez chłopów serii Hot Wheels. Idealna zabawka dla chłopców w wieku od 4 roku życia.
Zbuduj i zmodyfikuj kultowego żółtego Super Blitzen™ Monster Trucka . Dokonaj nim niesamowitych i szalonych wyczynów kaskaderskich z figurką członka Team Hot Wheels za kierownicą. Pragniesz szybkiej sportowej jazdy… nie ma problemu – zamontuj sportowe, obniżone zawieszenie. A może chcesz poszaleć monsterem – proszę bardzo, zmień zawieszenie na wysokie. To wszystko uzupełnia napęd typu pull-back, który wyzwoli prawdziwą moc tego zestawu.

Super Blitzen™ to 3 w 1: roadster, pojazd sportowy i monster truck! Możesz go zmieniać jak chcesz i kiedy tylko chcesz. Zestaw zawiera 87 elementów.

Zgłoś się poprzez formularz, masz szanse testować jeden z dziewięciu zestawów klocków Mega Bloks. 

Przyjmujemy zgłoszenia w dniach 22.11.2013-30.11.2013

4 grudnia wyłonionych zostanie 9 osób, które przystąpią do testu. Jedna osoba otrzymuje jeden zestaw.

Przeczytaj szczegółowyregulamin testu.

reklama
reklama
reklama