Twoje dziecko lubi „czytać”? Przetestuj książeczki Akademia Mądrego Dziecka

Twoje dziecko lubi „czytać”? Przetestuj książeczki Akademia Mądrego Dziecka

Maluchy uwielbiają „czytać”. Cenią sobie nie tyko słowo pisane - proste historie i rymowanki, czytane przez mamę i tatę, ale i samodzielną lekturę. To dlatego niestrudzenie przeglądają książeczki, kartkują je i wnikliwie studiują poszczególne obrazki. To fantastyczne! Przecież czas spędzony z książką jest nie do przecenienia.

Książka to drzwi do krainy fantazji, ale i okno na świat. Dzięki niej maluchy nie tylko rozwijają wyobraźnię, wzbogacają słownictwo, ale i odwiedzają nieznane lądy, oswajają nowe sytuacje. Dlatego zachęcajmy maluchy do kontaktu z książkami od najmłodszych lat, zapewniajmy do nich łatwy dostęp i podsuwajmy  wartościowe tytuły. Dobra książka to przecież nie tylko wyborna rozrywka, ale i nauka poprzez zabawę.

Zaproś malucha do Akademii Mądrego Dziecka

Akademia Mądrego Dziecka to seria książeczek dla najmłodszych dzieci oferująca publikacje w różnych kształtach i formatach, które zachęcają do nauki przez zabawę. Każda publikacja to wspaniała rozrywka wspomagająca rozwój dwulatków i trzylatków. Kartonowe książeczki z wyciętymi kształtami, ruchomymi obrazkami, a także proste kolorowanki dla maluchów świetnie rozwijają zdolności manualne, a przy okazji poruszają bliskie maluchom tematy i zaspokajają ich ciekawość.

Weź udział w teście 

Jeśli jesteś mamą małego czytelnika i chciałabyś podsunąć dziecku ciekawa lekturę, zgłoś się do naszego testu książeczek Wydawnictwa Egmont. Co musisz zrobić?

Wypełnij formularz. Napisz którą książeczkę chcesz otrzymać do testu i dlaczego? Spośród zgłoszeń wybierzemy 10 osób - każda otrzyma jedną książeczkę. Do wyboru:

A to ciekawe! Czyj to nocnik?

A to ciekawe! Lisek i przyjaciele

Pierwsze słowa. Na wsi

Pierwsze słowa. Pojazdy

Pierwsze słowa. Kolory

Pierwsze słowa. W domu

Zgłoszenia zbieramy w dniach: 29.03.2018r - 18.04.2018r
Ogłoszenie wyników: 23.04.2018r

REGULAMIN

Ocena: 1.79 z 5. Ocen: 28

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama