Ubezpiecz dziecko z Nationale-Nederlanden

Ubezpiecz dziecko z Nationale-Nederlanden

materiał partnera (*)

Dzieciaki zachwycają swoją pasją w odkrywaniu świata i odwagą w pokonywaniu swoich granic. To fantastyczne, że możemy je obserwować i w tym wspierać. Niestety zawsze istnieje ryzyko nieprzyjemnego zdarzenia: złamania, oparzenia, skręcenia. Ponieważ nie uchronisz dziecka przed wypadkiem, mądrze je ubezpiecz. Wybierz Ubezpieczenie dziecka bez przerwy, które oferuje Ci Nationale-Nederlanden. Początek roku szkolnego to dobry moment, by pomyśleć o optymalnej ochronie dziecka.

Ubezpieczenie dziecka bez przerwy

Wypadek, szpital, zgłoszenie szkody u ubezpieczyciela – do tego momentu scenariusz zwykle wygląda tak damo. A później? Za wypłatę odszkodowania z przypadkowej polisy możesz kupić dziecku klocki Lego i korzystać pomocy medycznej o ograniczonych możliwościach. Możesz też  wykupić ubezpieczenie w z Nationale-Nederlanden i otrzymać odszkodowanie, pozwalające na opłacenie lżejszego gipsu, korepetytora, który pomoże nadrobić zaległości w szkole, a później rozpocząć rehabilitację, by dziecko szybko mogło wrócić do pełnej sprawności.

Ubezpieczenie dla dzieci w Nationale-Nederlanden. Dlaczego warto?

Warto być nie tylko przezornym, ale i dobrze ubezpieczonym. Dobrze, czyli jak?

Najważniejsze, by polisa chroniła dziecko zarówno w szkole, jak i poza nią – na zajęciach dodatkowych, w drodze do domu, na boisku. Przez cały rok.

Fantastycznie jest, kiedy oferta ma jasne reguły. Tabele i wyliczenia uszczerbku na zdrowiu mogą sprawić, że pojawiają się niedomówienia i rozczarowania. Ubezpieczenie w Nationale-Nederlanden wyróżnia się tym, że za każde zdarzenie objęte ochroną dziecko otrzymuje ściśle określoną kwotę. Nie są wyliczane procenty od sumy ubezpieczenia.

Ubezpieczenie dziecka bez przerwy w NN jest sensowną alternatywą dla ubezpieczenia np. szkolnego, które nie zawsze spełnia oczekiwania rodziców i potrzeby dochodzącego do zdrowia dziecka.

Całoroczną polisę dla dziecka w NN wykupisz już za 50 zł. Podstawową ochronę możesz rozszerzyć, a i uzupełnić o dodatkową ochronę, opiekę po wypadku i opiekę medyczną, które zapewnią wizyty domowe lekarza, pomoc rehabilitanta oraz w przypadku nieobecności w szkole – pomoc korepetytora.

Co ważne – odszkodowanie jest wypłacane szybko, za sam udokumentowany fakt zdarzenia. Wiemy, ze zastrzyk gotówki po pechowym zdarzeniu bardzo się przyda.

Ubezpieczenie NN kupisz online - ekspresowo i wygodnie, w kilka minut, bez potrzeby odbywania spotkań. Ty decydujesz, jaki wariant wybierasz i jaką polise kupujesz, a my rozpoczynamy ochronę.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź www.nn.pl

Advertisement

Ocena: 5 z 5. Ocen: 1

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama