reklama

Jako 100-letnia, a może i więcej moderatorka i obywatelka BB, mam już lekkie zaniki pamięci i szczegółowo nie pamiętam swojego pierwszego razu na forum. Wiem tylko, że było to w 2005 roku. Do forum dołączyłam wieki temu, jako młoda mężatka bardzo pragnąca dziecka.

Szukałam wsparcia i kibiców do naszych staranek, a znalazłam dużo więcej - przyjaciół, którzy zawsze mają dla mnie dobre słowo, którzy wierzą we mnie i moje możliwości, którzy podają pomocną dłoń, kiedy sama nie mam siły wstać, którzy nie pozwolili mi się poddać.

To na tym forum przeszłam cały proces dłuuugich starań o pierwszą ciążę. To tutaj  wylewałam łzy po starcie drugiej ciąży. To na tym forum ponownie mogę dzielić radość z bycia w stanie błogosławionym. Na ile pamiętam - to dziewczyny z forum jako pierwsze dowiadywały się o moich pozytywnych testach. BB jest w zasadzie moim pamiętnikiem, gdzie zapisane są moje emocje i moja wieloletnia historia. Dzięki temu widzę, jak się zmieniam. Lubię wejść na BB i widzieć, że są nowe wpisy w "moich" wątkach. I to nieprawda, że forum to tylko wirtualne przyjaźnie.

reklama

Choć spotkałyśmy się raz czy dwa to wierzę, że to prawdziwa przyjaźń, która będzie trwać wiecznie, a przynajmniej dopóki będzie na świecie internet i telefony. Kocham BB!

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: