Przetestuj butelkę do karmienia Żyrafy Sophie

Przetestuj butelkę do karmienia Żyrafy Sophie

Jaka powinna być idealna butelka, którą karmimy maluszka? Z pewnością miła dla oka, lekka i komfortowa w użytkowaniu, a także wykonana z bezpiecznym materiałów. Ważne też, by jej smoczek swym kształtem był jak najbardziej podobny do piersi mamy, a i posiadał rozwiązania antykolkowe. Taka jest butelka do karmienia Żyrafy Sophie.

Butelka Sophie la Girafe

Marka MII Sophie la Girafe oferuje kolekcję wyjątkowych butelek do karmienia ze smoczkami, które nie tylko dostosowują się potrzeb rozwojowych jamy ustnej malucha, ale i sprawiają, że dziecko umie pić mleko zarówno z piersi mamy, jak i z butelki (bez mylenia jednocześnie smoczka z sutkiem mamy). Dzięki specjalnej budowie smoczka maluszek akceptuje smoczek tak, jak piersi mamy, a przejście z karmienia piersią na „butelkę” wraz z rozwojem jamy ustnej maluszka przebiega bez problemów.

Kolekcja butelek Sophie la Giraffe

Kolekcja butelek Żyrafa Sophie składa się z dwóch linii:

  • butelek szklanych - dostępne pojemności 120 ml i 230 ml. Materiał ten, jak wiadomo, posiada wiele zalet, ale ma również niedoskonałości. Z pewnością jest to pewna kruchość produktu, jak i stosunkowo duży ciężar - niemniej butelki szklane mają swoich zwolenników.
  • butelek wykonanych z poliamidu, który jest nie tylko krystalicznie czysty jak szkło, ale i niezniszczalny. Dostępne pojemności 150 ml oraz 270 ml.

Specjalnie opracowana szwajcarska formuła ForEver TM sprawia, że butelki MII Sophie la Giraffe nie ulegają mętnieniu i nie absorbują kolorów (zachowują się jak szkło), nie tłuką się, mają stabilną pojemność (pojemność nie ulega zmianie w wyniku zmiany temperatury - grzanie/chłodzenie, są odporne na pęknięcia naprężeniowe, mogą być sterylizowane, nie zawierają bisfenolu.

System odpowietrzający Flutter Flex TM

Wszystkie butelki, zarówno szklane, jak i te z poliamidu mają wbudowany unikalny, opatentowany, jednoczęściowy system odpowietrzający Flutter Flex TM. System ten działa pomiędzy butelką, smoczkiem i otworem butelki. Powietrze przepływa przez system z dala od dziecka, co bardzo ułatwia bezproblemowe karmienie i wpływa na ograniczenie powstawania kolek.

Smoczki TrueTransition

Smoczki TrueTransition, wykonane z najwyższej jakości szwajcarskiego silikonu, zostały tak zaprojektowane, by imitować pierś mamy, są również wyposażone w antykolkowe rozwiązanie FlutterFlex TM. Smoczki są dostosowane do wieku maluszków i obejmują 4 kategorie: +0m, +3m, +6m, i +9m.

Stopniowy "wzrost" smoczków bardzo dokładnie odzwierciedla rozwój jamy ustnej maluszka i kształt piersi mamy.

Zgłoś się do testu

Jeśli chciałabyś wraz ze swoim maluszkiem przetestować butelkę Sophie la Giraffe, zgłoś się do testu. Napisz, dlaczego chcesz wziąć udział w teście.

3 osoby otrzymają do testów butelkę Sophie la Giraffe. Do wyboru będzie butelka szklana o pojemności 120ml lub 230ml, albo butelka z poliamidu o pojemności 150ml lub 270ml.

Czas zbierania zgłoszeń - od 04.10.2017r. do 11.10.2017r.

Osoba wybrana do testu zostanie poinformowana drogą mailową do dnia 18.10.2017r.
Regulamin

Ocena: 4.17 z 5. Ocen: 12

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama