reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Auralka, a coś konkretnie działa z Mc, bo lody na pewno nie:)
Ja mam na telefonie odlicznik ustawiony na początek każdego tygodnia ciąży i na moją psychikę działa to rewelacyjnie:) poród był daleko, ale konkretne tygodnie już bliziutko:) a teraz zostało mniej niż 30 dni do porodu:)
 
jeśli chodzi o konkrety to na moją jedną koleżankę 2 razy zadziałał zestaw z wieśmac'iem ;-) a na inną zestaw z bigmac'iem ;-) lody nie działają (na moje szczęście :-D bo ja mcflurry kocham miłością wielką ;-))
 
Dzastina, Auralka - super, że u Was wszystko w jak najlepszym porządku po wizycie, ja odliczam czas do swojej w poniedziałek i mam nadzieję, że też będzie ok :-)

Mitaginka - mam dziś identyczne odczucia jak Ty, też dopadł mnie jakiś kryzys. Wszystko mnie denerwuje, im więcej odpoczywam tym gorzej się czuję. Brakuje mi motywacji, werwy i sił do działania, czegokolwiek :crazy: Czuję się głodna, zła i niezrozumiana... możemy sobie dziś przybić piątkę :-D
 
Dzięki za pamiec dziewczyny.U mnie faktycznie niedosyt ciąży :confused:
Jeszcze nie pozbieralam sie.
Ale staram sie dla maluchów jakos opanoeac nerwy..,
Da super fajne i w miare grzeczne ;-)

Ciesza dobre wiesci u Was.
Chcialabym nadal byc tu z Wami,super atmosfera fajna z nas grupa...ale juz w jakims innym wymiarze jestem..
No ale zagladam tu codzień !!!

Auralka czytam o podkladzie,ze chcesz kupic i tak sobie mysle co tylko jeden,?..haha a wiesz,ja juz mysle w kategoriach podklad popoprodowy lub do przewijania :D ;)
 
Dzastina, Auralka super wiadomości. Ciekawy początek maja nam się tu szykuje :-)

Ja dziś po 3 godzinnym spacerze zahaczyłam o pasmanterię i do tej pory szyłam czapki dla dziewczyn :szok: Pierwszy raz od wielu miesięcy przy maszynie, jak nałóg, gdyby nie skurcze siedziałabym całą noc pewnie;-)

Mam nadzieję jednak, że dziś nie urodzę, bo jak zaraz padnę to nie wiem czy jutro się obudzę ;-)

Po tylu miesiącach nudy też uwielbiam zmęczenie.

Jup ja też myślałam, że Auralka chce kupić podkłady takie poporodowe :-D Daj spokój już z tą tęsknotą, za kilka lat będziesz tęskniła za swoimi noworodkami, niemowlakami itd. Dzieciaki rosną tak szybko, za szybko.
 
Zazdroszcze Wam tej aktywnosci, ja jeszcze do 20 maja sie nie ruszam, wczoraj wyprasowalam ubranka maluszka i chyba jeszcze ze dwie komody musze dokupic bo tyle tego sie uzbieralo, i o dziwo te markowe rzeczy z lumpka wygladaja po podwojnym praniu lepiej niz nasza rodzima produkcja, i popieraj tu czlowieku nasz przemysl skoro nowe ubranka wygladaja jak szmaty:( Dzisiaj ciezki dzien, musze jechac odebrac sukienke Nati do komunii i kupic druga na przebranie, jk ich nie pozabijam przy wybieraniu to bedzie dobrze.
Czy Wy tez jestescie takie nerwowe i marudne przy koncowce, moj Tomek mowi ze ciezko juz ze mna wytrzymac, wszystko mi nie pasuje i sie czepiam
 
hej kochane
cieszę się, że u Was wszystko dobrze, wieści z wizyt super:) szyjki trzymają a to najważniejsze. U mnie jednego dnia czuję się znośnie, drugiego gorzej i wtedy czas spędzam w łóżku..ale najgorsze są chyba noce bo często boli mnie brzuch jak na miesiączkę tzn przy skurczu odczuwam ból. mam wrażenie, że synek chce wyjść przez pępek albo krocze..no tak mi uciska, że aż boli;/ zostało mi 35 dni do terminu..Dawida urodziłam na 10 dni przed terminem więc już coraz bliżej.. po 15 maja mogę jechać rodzić:)

dziś jedziemy na urodziny do synka mojej siostry to może przy okazji zajrzę do rossmana i po trampki starszakowi..mało kiedy bywam w mieście ostatnio.
miłego dnia :**
 
Malgos - takie to juz chyba są uroki ostatnich dni ciąży. Tez czuję się jakbym cały czas miała okres, a noce to rzeczywiscie masakra, na szczęście dość dobrze śpię pomimo bólu i gdyby nie parcie na pęcherz pewnie spałabym non stop 12h ;-)

Monisiap - potwierdzam, te rzeczy ktore kupila mi szwagierka na szmatkach rzeczywiscie są niezłej jakości bo zafundowalam im intensywne pranie i nie "ruszylo" ich nic a nic :-) a jedne dżinsy, miniaturki moich dżinsów są tak piękne, ze chyba będe z nimi spała - no i kosztowały całe 5 zł :-D jesli na wizycie u lekarza będzie wszystko ok to w przyszłym tygodniu sama ruszam na łowy do lumpeksu :-) a co do nerowości i marudności - TAK, tez jestem nieznosna, zrzędliwa i sama siebie niedługo przestanę lubić. Mąż chodzi do pracy i zajmuje się domem podczas gdy ja leze do góry du*ą i grymasze, a co gorsza nie potrafie nad tym zapanować :-/
 
reklama
hej dziewczyny gdzie Was wywiało? ;-)

Mam nadzieje, że majówki grzecznie czekają na swoją kolej:-)

A na moją majóweczkę czekają czapeczki, np takie (ach fajnie mieć 2 dziewczynki:-))

DSC_0201.jpg

miłego weekendu :happy:
 

Załączniki

  • DSC_0201.jpg
    DSC_0201.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 52
Do góry