reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

ja juz tu kilkakrotnie pisalam jak to bylo u nas. U mnie zadna nie chciala sie pieluchy pozbyc, obie odmawialy wspopracy. Po proatu ktorejs soboty rano zapadla decyzja, zdjelam pieluche i tyle. Piecset razy siku na siebie, pralka bez przerwy w ruchu, drugiego dnia, juz kazalam sie samej przebierac jak sikala na siebie, zeby nie bylo tak latwo. U starszej 3 dnia juz bylo po sprawie i zaczela wolac. Mlodsza szogun i uparciuch, trzeciego dnia tez zaczela robic na nocnik, ale trzeba bylo ja wysadzac co godzine. Wolac zaczela po 10 dniach.
Masa cierpliwosci i duzo ubran na zmiane i w droge.
Sprobuje w ten weekend,zaloze jej poeluche tylko jak pojdziemy na plac zabaw
 
reklama
Sprobuje w ten weekend,zaloze jej poeluche tylko jak pojdziemy na plac zabaw
pierwszy blad. To juz daje jej sygnal, ze pielucha jest jak jest potrzeba. Jak sciagasz pieluche to na amen. Na spacer, do sklepu, do auta - idzie bez. Wiadomka np w foteliku mozezz polozyc pieluche pod nia, czy podklad zeby byly mniejsze szkody, ale na pupe NIE. Bo ona nie jest w stanie skumac czemu teraz moge miec pieluche i w nia sikac, a teraz nie. Wyjatkiem sa drzemki/ sen nocny, bo to mozna wytlumaczyc - jak idziemy spac-zakladamy pieluche. Pierwsze dni sa ciezkie, ale jak wytrzymasz
2-3 to potem juz na bank zobaczysz roznice. Wiec zrob to jak bedziesz 100% gotowa i sie nie wycofasz :)
 
Do góry