reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024

Hej,
U mnie jeśli będą to tak będzie embroyoglue, i coś tam jeszcze, na pewno tam selekcja najlepszych plemników.
Nie mam pcos, insuliny, hashi, za to mam hiperprolaktynemie czynnosciowa i już słabe amh.
Jeśli raczkujecie to w poście chyba na 3 stronie jest link do supli
Warto wdrożyć u obojga,, ale to może też warto zapytać lekarza co bedzie dla Ciebie najlepsze.
Ja aktualnie jestem na tenFertilOna, ubichonol, magnez, a poprawiamy nasienie FertilmanPlus
my suplementujemy on fertilman ja ovarin i witamina D z tego co się orientuję u nas będzie krótki protokół czekamy tylko na @ i jedziemy z zastrzykami u nas tylko jedno jądro więc słabe plemniki u mnie jeden lekarz mówi o pcos czego żadne badanie nie potwierdziło do końca jedynie hiperandrogenizm jeden z objawów
 
reklama
Cześć :)
Po długich latach starań i jednej ciąży pozamacicznej też skończyło się u nas na IVF. Na początku drogi była to dla mnie ostateczna ostateczność nie ze względu na poglądy ale jakoś zawsze myślałam że mnie to nie dotyczy.. a jednak ;) a teraz już zupełnie normalnie do tego podchodzę i nie mogę doczekać się aż zaczniemy procedurę.
@Katrolina96 gratulacje!!!!
Też jesteśmy z Krakowa , możesz powiedzieć mi gdzie przystępowaliście do procedury mi co to za lekarz "guru" ? ;) jestem bardzo ciekawa. Ja na ten moment leczę się u dr Knafel, pracuje ona w klinice KRAKOVI, sporo o niej słyszałam dobrych opinii ale chętnie się jeszcze doradzę bo chcielibyśmy wybrać oczywiście coś sprawdzonego. Będę wdzięczna za info :)
Pozdrawiam i życzę wszystkim osiągnięcia wymarzonego celu ;)
 
U mnie 9 dzień stymulacji.
Jajniki chyba ruszyły i zaczęłam je trochę czuć.
Dziwne po przy poprzedniej stymulacji bolały nardziej.
Kolejna wizyta we wtorek i wtedy pewnie decyzja kiedy punkcja. Narazie widać jakie 9 pęcherzyków i to pewnie będzie max.
Estradiol wczoraj 850, Pani dr mówi że ok, ale wydaje mi się, że to mało.
Jak wyglądało to u Was ?
 
Cześć :)
Po długich latach starań i jednej ciąży pozamacicznej też skończyło się u nas na IVF. Na początku drogi była to dla mnie ostateczna ostateczność nie ze względu na poglądy ale jakoś zawsze myślałam że mnie to nie dotyczy.. a jednak ;) a teraz już zupełnie normalnie do tego podchodzę i nie mogę doczekać się aż zaczniemy procedurę.
@Katrolina96 gratulacje!!!!
Też jesteśmy z Krakowa , możesz powiedzieć mi gdzie przystępowaliście do procedury mi co to za lekarz "guru" ? ;) jestem bardzo ciekawa. Ja na ten moment leczę się u dr Knafel, pracuje ona w klinice KRAKOVI, sporo o niej słyszałam dobrych opinii ale chętnie się jeszcze doradzę bo chcielibyśmy wybrać oczywiście coś sprawdzonego. Będę wdzięczna za info :)
Pozdrawiam i życzę wszystkim osiągnięcia wymarzonego celu ;)
Dziękuję ❤️ ja się leczyłam w klinice niepłodności Parens i byłam pod opieką doktora Janeczko ( wladciciel Parens) i uważam że na lepszego nie mogłam trafić - jest specyficznym lekarzem ale konkretnym, tylko trzeba zadawać dużo pytań. Bardzo dużo badań co było dla mnie najważniejsze i to u niego miałam i inseminacje jak i in vitro :) a odnośnie tego guru to ja chce rodzić na Kopernika i on mi właśnie poleciał Panią doktor Annę Wójtowicz że jest rewelacyjna w USG, echo serca jak i wad u dziecka, i poprowadziła bardzo dużo ciąż z in vitro i ciężkich przypadków, okazało się że moja klientka u niej się leczyła i również mi to potwierdziła jak i jej wszystkie pozytywne opinie pod jej nazwiskiem na stronach, i właśnie ja wybrałam jako swoją prowadzącą ciążę, ale bliżej ja poznam dopiero 4 marca bo mam wtedy wizytę ☺️
 
Dziewczyny w poniedziałek miałam transfer 5dniowej blastki. Przygotowywana byłam na cyklu sztucznym. Progesteron w dniu transferu 14.24ng/ml a estradiol 2129pg/ml. Czy ten estradiol nie jest za wysoki a tym samym moje endo juz nie było dobre?
 
Dziewczyny w poniedziałek miałam transfer 5dniowej blastki. Przygotowywana byłam na cyklu sztucznym. Progesteron w dniu transferu 14.24ng/ml a estradiol 2129pg/ml. Czy ten estradiol nie jest za wysoki a tym samym moje endo juz nie było dobre?
Spokojnie.
Każdy organizm jest inny.
Trzymam kciuki ☘️
Daj znać kiedy testujesz.
A napiszesz coś więcej o sobie, ile masz lat, czy to pierwsze podejście?

Ps.
Ja jestem w trakcie stymulacji.
 
Mam 30 lat. Miałam tylko 2 zarodki po badaniach genetycznych. 1 przeniosłam w poniedziałek. Wszedzie jak czytam to ten estradiol wysoki moze przeszkodzić w implantacji dlatego się martwie ;( testuje w sobotę. Na razie robie testy w domu, ale bielusienkie😒
 
Mam 30 lat. Miałam tylko 2 zarodki po badaniach genetycznych. 1 przeniosłam w poniedziałek. Wszedzie jak czytam to ten estradiol wysoki moze przeszkodzić w implantacji dlatego się martwie ;( testuje w sobotę. Na razie robie testy w domu, ale bielusienkie😒
Na testy to chyba zdecydowanie za wcześnie. A zarodek był 3 dniowy czy 5 dniowy?
:-)
Trzymam kciuki ☘️
 
reklama
Do góry