reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Smerfeta to my mamy ten sam termin prawie ja mam na 2 kwietnia. 4 tyg nam zostały do terminu, wiec mysle ze jakby trzeba było ciac to dzieciaczki dadza rade!! kurcze ale na pewno wszystko bedzie ok, moze sprzet nawala a moze dzidzia była tak ułozona ze nie dało sie dokładnie pomierzyc, sprzete sie myla+-300 g
piszcie dziewczyny co u WAS
 
reklama
Kurczę Dziewczyny na samej koncowće, a takie problemy. &&&&&&&& za Was bardzo mocno.

Ja byłam dzis w luxmedzie. Wiec po usg wszystko ok. Dzidzius jest dokładnie w terminie, lozysko dojrzałe, wody plodowe ok, synek przytulony główką do wylotu, ale sie w kanał jeszcze nie wkręcił. Dzidziol duzy i dojrzały. Na tym USG wyglada z pomiarów na 3650g, czyli całkiem fajna waga. Czekamy na skorcze, możemy rodzic od razu.... Tylko młody nie chce wyłazic. Zalecenie - sex! A męża brak, juz mu powiedziałam, ze ide do sąsiada, to sie obraził. Hahahaha.... I kręgosłup mnie coraz bardziej boli. I tyle.....
 
Kotuska ja nawet nie wezmę wszystkich rzeczy poporodowych tylko takie bardziej dresy bo nie cierpię cały dzień w piżamie w szpitalu siedzieć. Nie wiadomo co zadecyduja w szpitalu i kiedy, oni lubia się ociagac. W domu wszystko przygotuję... albo u rodziców bo mąż tez nie jest w stanie mi dowozic... chyba ze pozyczymy plecak turystyczny ;)

Joasia właśnie lekarze mówili ze dziecko bardzo ładnie ułożone i łatwo robić wszystkie pomiary

Agaawa to Piotrusia waga idealna :)
 
Smerfeta patrze teraz, ze moj post napisany do Ciebie w drodze ze szkoly rodzenia w ogole sie nie wkleil :( Mysle, ze u Ciebie to kwestia bledu pomiaru. Wystarczy, ze przesunie sie 1 mm kursorem na usg i jest 300 g roznicy. U mnie tak bylo bo lekarz zmierzyl i stwierdzil, ze jest za duzy wiec odczekal chwilke, zrobil drugi pomiar i bylo 300 g mniej. Tak wiec nie zamartwiaj sie, wazne, ze jestes pod stala opieka i w najgorszym przypadku skonczy sie cc a to przeciez zadna tragedia. Bedzie dobrze, musi byc :)

Kotuska nieciekawie z tymi Twoimi cukrami, myslalam, ze insulina pomoze. Ale nie ma sie co martwic, jak wiadomo z jakim wrogiem sie walczy jestesmy na wygranej pozycji :)

Agaawa waga super :) czekamy na Piotrusia.
 
Kasik, masz racje, z tym że nawet moja diabetolog nie wie za bardzo co zrobic. Bo insulina raz działa a raz nie. Twierdzi ze to hormony sie rozszalały i nie wiadomo jak nad tym zapanowac. Jedynie zakonczyc ciąże.
 
Kotuska napatrzylam Sie trochę na patologii i tak jak Kasik pisze najpierw bedą próbowali unormowac , ale odrazu mowię szpitalna dieta cukrzycowa szału nie robi :p zalecane dożywianie sie odpowiednie :p dla dziecka rzeczy nie bierz , przygotuj o w razie co mam dowiezie :) bedą dzieli cie trzymać do 38 tyg pod kontrola o zaraz w pierwszym dniu zrobią CC :)

Smerfeta pamiętaj ze na obchodzie trzeba sie zaprezentować wiec nawet u nas piżamy 2czesxiowej nie mozna było miec , ja miałam ale z długą koszulą wiec na obchod gacie w dół :) i nie bierz nic dla dziecka, dla siebie po porodzie tez nic , M lub ktos dowiezie . Bedą chcieli cie poobsereowac i bedą dawali ci "orężadke" tako specjalny napój ktory powoduje wymuszony wzrost dziecka , mozna tezy to brać w domq w w szpitalu jak sie oszczędzasz i leżysz to lepiej działa, jedna dziewczyna miała za mały płód co do wieku ciazy i to brała , wzięli ją w 36 tyg na rozwiazanie ale dlatego ze ciśnienie jej szalało wiec spokojnie kochana, jest szansa ze wyjdziesz jeszcze do domq :)
A co z okulistą bo chyba cos mi umknęło ?

Agawa ale Masz uparciucha w brzuchu :) Piotruś czeka poprostu az tata z delegacji wróci :)

My dIsiaj byliśmy u neurologa i wsYstko z młodym ok troje na wyrost szpital stwierdził hipotrofią wewnątrzmaciczną bo neurolog stwierdził ze dobrE ważył wiec chyba woleli sie zabezpieczyć ze wywołali poród szybciej niz planowane, jutro czeka nas okulista a w maju poradnia audiofoniczna , to i tak super termin bo gdIe indziej np do okulisty dziecięcego terminu na przyszły rok a do neurologa były na lipiec :( no
Masakra i weź skontroluj noworodka w wieku 6 miesięcy .
pan myszka jutro kończy miesiac :) kiedy tobzleciało :)
A wiecie ze ja jeszxze mAm Ślady na rękach po wenflonie po szpitalu?!?! Kurde juz miesiac !!!!!

Dobranoc dziewuszki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien dobry :) Mysialam wstac wczesniej, zeby zrobic wyniki bo u nas pobieraja krew tylko do godz 9. Znowu stowka pekla ale mam nadzieje, ze to juz jedne z ostatnich badan. Teraz na spokojnie sniadanko :)
 
Do góry