reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Dziewczyny ja od wczoraj mam bole podbrzusza. jak leze , to wstac nie moge, a raczej podniesc nogi, tak boli i do tego taki brazowawy sluz, a termin dopiero na polowe kwietnia wiec nie wiem .... ;/

Ukochany kaze mi sie pakowac do szpitala, a myslalam, ze mam jescze czas! takze zapraszam na nowy wpis na moim blogu
Co zabrać do szpitala ??? | beautybabyboy
Może pomożecie mi spakować się do szpitala?? ;)

Zapraszam i prosze o rady , bo zaczynam panikowac!
 
reklama
Dziewczyny ja od wczoraj mam bole podbrzusza. jak leze , to wstac nie moge, a raczej podniesc nogi, tak boli i do tego taki brazowawy sluz, a termin dopiero na polowe kwietnia wiec nie wiem .... ;/

Ukochany kaze mi sie pakowac do szpitala, a myslalam, ze mam jescze czas! takze zapraszam na nowy wpis na moim blogu
Co zabrać do szpitala ??? | beautybabyboy
Może pomożecie mi spakować się do szpitala?? ;)

Zapraszam i prosze o rady , bo zaczynam panikowac!

Kochana ja bym na Twoim miejscu pojechała to skontrolować bo do porodu to Ty masz jeszcze trochę czasu.
 
Jestem w 38 tygodniu ciąży. Wczoraj przez DZIESIĘĆ godzin bolaly mnie plecy, od krzyża po pośladki. Ból sie nie nasilal i nie było żadnych odstępow czasowych dlatego nie wpadalam w panikę. Do tego sie przeziebilam i miałam 38 stopni gorączki, nie mogłam leżeć z powodu pleców a za bardzo źle sie czułam żeby usiedziec. W każdym razie to była ciężka noc i trochę mi smutno że sytuacja sie nie rozwinęła. Dziś zauważyłam że brzucho opadł:) chyba dlatego tak mnie bolało. Gorączka też odpuscila. Poza tym nie mam apetytu a jedyne co zauważyłam to że coraz częściej sie (delikatnie mówiąc) wyprozniam. Czy to może być symptom zbliżającego sie porodu? :confused: Dodam tylko jestem pierworodka:)))
 
wszystko możliwe chociaż nie wpadałabym w panikę, bo jak sama mówisz przeziębiłaś się i równie dobrze może cię łamać w kościach od choroby.Ale torbę warto mieć przygotowaną na wszelki wypadek :D:D
 
reklama
Ja dzień po terminie miałam regularne skurcze, gdy były co 7 minut spakowałam torbę do szpitala, poszłam się umyć i.... Przeszły! Urodziłam 3 dni później. Odeszły mi wody, ale i tak się cesarką skończyło
 
Do góry