reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czop śluzowy różowy, brązowy, później różowy?

fasolka32

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Październik 2023
Postów
238
Dziewczyny 🤗 to że czop może być różowy/ czerwony/ brązowy to wiem, ale zastanawia mnie taka kombinacja: wczoraj zobaczyłam śluz różowy, uradowałam się,bo to 40tc+5. Później śluz zrobił się brązowy. Teraz w nocy znowu różowy 🤔 czy któraś z Was tak miała?
 
reklama
Dziewczyny 🤗 to że czop może być różowy/ czerwony/ brązowy to wiem, ale zastanawia mnie taka kombinacja: wczoraj zobaczyłam śluz różowy, uradowałam się,bo to 40tc+5. Później śluz zrobił się brązowy. Teraz w nocy znowu różowy 🤔 czy któraś z Was tak miała?
Ale to, ze zobaczyłaś sluz, to może nie byc czop. Feneralnie czop to taka klucha ze śluzu, a nie samo to, że widzisz jakiś sluz ;)
Ale widac, ze ciś się dzieje :)
 
Mam bóle jak na słaby okres,ale trwają 20 sek i co kilka lub kilkanaście minut. Śluz schodzi i schodzi końca nie ma 😄 chyba jeszcze sobie poczekam 🤔
Nie koniecznie 🙂 ja pamiętam swoją noc przed porodem....kilka nocy czułam się dziwnie i musiałam brać w środku nocy ciepłą kąpiel. Tamtej nocy czułam lekki niepokoj ale właśnie trochę taki ból okresowy 🙈 jak wstałam o 9 to pojawił się czop i zaczęły lekkie skurcze 🙂 12:30 już byłam w szpitalu, 17:30 syn był na świecie. I jakby mnie ktoś zapytał dzień wcześniej, czy urodzę następnego dnia to bym go wyśmiała 😂
 
Moim zdaniem poród tuż tuż, mam podobne doświadczenia 🙂szybko poszło. Wieczorem śluz, nastepnego dnia o 8:30 odeszły mi wody, 13:30 dziecko na świecie
 
Do góry