reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Domka gratki dla Karolki!:tak:
Hsantana ruszacie od lipca może do żłobka?

Co do tych kremów to ja przy starszym przerobiłam mustelę,nivea, babydream i ziajkę,niby większych uwag nie miałam, ale wszystkie miały jedną wadę tzn ciężko je było rozsmarować...Ciekawa jestem jak ten la roche wypada w tej kwestii
 
Dzień dobry :)
Dziewczyny mam tyle roboty, nie wiem w co ręce włożyć :/ Kurde, ile ja miałam czasu dla siebie przy jednym dziecku, to były czasy ;) Korzystajcie póki jedno/dwoje :D
Domka brava dla córeczki :)
Mam taki problem, mój mały nadal ssie smoczek, ten przeznaczony dla 0+, w żaden sposób nie mogę mu go podmienić na ten 6+, bo zaraz wypluwa i się krztusi. Jeśli chodzi o te butelkowe, to też pijemy z tego z dwiema dziurkami :/ A jak u Was to wygląda? Miłego weekendu mamusie :)
 
aleksandra u nas smoczek 0+ ale my dopiero wczoraj skończyliśmy pół roku, na dniach będę próbowała zamienić na ten 6+, smoczek do butli z 3 dziurkami, też mam w planie w tym tyg zmienić na ten z 4:tak:Co do ilości dzieci to ja z dwójką mam urwanie śmigła to co dopiero z czwórką, podziwiam:tak:

Dziewczyny od kiedy zupki na wywarze mięsnym można podawać?
 
Moja używa smoczki lovi 3-6 ale juz kupiłam większe. Z butelki też korzysta 3-6 lovi i już kupiłam większe ale akurat jej zmiany w butelce na większy słabo idą.
 
Rozyczkowa poki co maz bedzie zajmowal sie malym, prace ma w domu. Na caly etat to mysle ze przejde jak maly skonczy dwa latka to go do przedszkola podrzuce ;)

Dziewczyny z tym smoczkiem to moze byc tak, ze jest wymemlany i dzidziol nie chce innego ja do 6 miesiaca wymienialam co dwa miesiace na nowy i z przejsciem na wiekszy nie bylo problemu - od razu wziol. Uzywamy z aventu.
Z innej beczki to mam termometr-smoczek i tego tez nie chce krztudi sie nim, chyba dlatego ze ma inny ksztalt.
 
Ja malego na slonce posmarowalam soraya 30+ bo nic innego nie mialam akurat pod reka- nic mu nie bylo. Ale chetnie poczytam o kremach strikte dla niemowlat, bo trzeba sie w cos zaopatrzyc.
 
reklama
Hsantana to fajnie macie, zazdroszczę, u nas od września ruszamy z akcją żłobek...
B.Haneczka dzięki za odpowiedź:tak:
aleksandra niby też tak myślałam, ale stwierdziłam, że spytam, a nóż coś się zmieniło w wytycznych z tymi wywarami...

Zastanawiam się czy taki krem z filtrem to można śmiało przechować do następnego sezonu po otwarciu bo u mnie nikt raczej 50-tką nie będzie się poza Małym smarował:sorry:
 
Do góry