reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ja nie mam problemu z małym. Pije wode, herbatki, soczki mu nie podchodza ale może i lepiej bo slodkie. Teraz chętnie pije wodę z niekapka. Mam taki 4+ z TT,tyle ze z niego wszystko sie wylewa i muszę mu go trzymać. A z innych ,gdzie trzeba pociagnac żeby polecialo to pic nie umie

My jemy tak
8 kaszka
11 mleko badz owoc,deserek
14 obiadek
17 owoc,deserek badz mleko
20 mleko z kaszka
 
reklama
Hej!
Zapomniałam napisać, że mamy nocne karmienie. Aktualnie jedno ok 1, choć dziś o 2.30 dopiero. Mój starszy synek przesypiał nocki od dnia jak skończył 3 msc, więc zastanawiam się teraz jak długo jeszcze. My mamy kubeczek treningowy avent 4+, niebawem kupię ten 6+ i zobaczymy. Przy starszaku miałam TT 4+ i bardzo go lubił, potem przeszliśmy na avent, a potem bidon canpolu z rurką.

Smarujecie już dzieciaczki kremem z filtrem?Jeśli tak to jaki możecie polecić?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Haneczka mały dopiero od niedawna zaczął przesypiac nocke, ale różnie czasem te nocki wygladaja. Czasem z 1 kamieniem ,na uspokojenie bardziej. Czasem tylko smoczek wystarczy. Dziś było bez budzenia od 21-6. Także coraz lepiej.

Pewnie jakby wypił więcej na noc to może i dłużej by pospal, a wypije 150-180 ml i koniec

Standardowo budzi sie o 6-6.30 ale dam mu herbatkę a śniadanie dopiero je o 8. Jak dalam mu mleko wcześniej to kaszki nie chciał, więc nad ranem mleka już nie dostaje
 
Ostatnia edycja:
Moja budzi się zwyczajowo około 8. W nocy czasem jedno karmienie, czasem trzy a czekam wcale. Ostatnio coraz cześciej obcują jedno lub wcale. Przesypiała mi już całe noce 2-4 miesiące jak miała. Od 4 zaczęła się budzić. Teraz powoli wraca do przesypiania.
 
Ale Wam dziewczyny zazdroszcze .. ;) moj dzisiaj w nocy na jedzenie budzil sie co dwie h (z tym ze o 19.00 zjadl kaszke 120ml i 20.15 cyc- 20.30-spanie i oczywiscie 23.00 pobudka na cyca :/ )
.. Szukam zlotego srodka zeby go nauczyc vhociaz jednego karmienia... Ale obawiam sie ze takiego niema. Czy Wasze bobaski same od siebie zaczely przesypiac nocki czy pomoglyscie im w jakis sposob?
 
Ja juz chyba pisałam ze kupilam malej lovi 360* nieraz go zassie jak jej tzrymam ale go schowałam bo do perfekcji obcyała picie z tt tylko z tego niekapka 4+ co tzreba zassac i wypija naraz pół kubka.Szok dla mnie:-)

KArolce przesunelam spanie na 21 i budzi mi sie raz o 4-5 zje cyca i spimy do 6 bo musze starsza do szkoly wyszykowac.Jak ida zeby potrafi sie budzic co godzina.

Mamy juz 4 zeby i chyba znowu sie zacyzna bo dzis plakala i slina jej az kapie.

No i sie pochwale bo Akrolka dzis zaczeła stawac przy meblach:-)
 
Domka brawo dla malej spryciuli ( ile mala ma), moj Tymosz tez juz na kanapie zaczol stawac od paru dni- wspina sie po poduszkac az wstanie, potem sie zapomina puszcza jedna reke i po 5 sekundach jest bam. Troche go stopuje bo ma jeszcze czas... No ale coz juz nie bedzie lezal jak placuszek ;)

Ja obojetnie o ktorej bym go nie polozyla budzi sie o stalych porach ;( a od lipca wracam do pracy nie wyobrazam sobie isc na 7 do roboty po takiej nocy ehhh...
 
reklama
Do góry