reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Witajcie,

Asioczek, gratulacje.

Następna niedziela tj. 19 listopada jak najbardziej mi odpowiada :tak: - oczywiście spotykamy się w wersji bezdzietnej?:confused: Dajcie znać co i jak, gdzie i o której. Bardzo chętnie się wybiorę, żeby was spotkać offline, za to live.

Nasz synek chyba zostanie ... rolnikiem :baffled: i zamieszka z Puchatkiem i dżdżownicą Magdą z Mai. Nic się nie liczy poza prziciepami, tlaktolkami i innymi samochodami. Nie pogardzi też dobrą książką " mama cita o tlaktolku/Puchatku" , oraz piosenką - ostatni hit - na leżąco, ze złożonymi rączkami, po wypowiedzeniu "amen", śpiewa sto lat sto lat na całe gardło ...:szok: :szok: :szok:
 
reklama
Kariwiw he he dobry synek:-D Jagodka jak przystalo na dziewczynke uwielbia brum brum, cokolwiek ma kolka jest jej:tak: Druga jej pasja sa pieski - napewno na 2 urodziny dostanie takiego przyjaciela:tak: Moze wczesniej na jakas wspolna okazje z Agatka - bo dwoch psow nie chce - przynajmniej narazie:no: a Agatce byloby przykro

Na spotkanie liczylam z dziecmi bo Maji Aski nie widzialam na oczy. Wiktorka tez nie i Ciebie tez nie:dry: Moze Daga i Wronka tez by przyszly - ciekawa jestem jak sie dziewczynki zmienily
 
karwiw usmialam sie z twojego synka, jezeli chodzi o spotkanko na starym rynku to ja jestem na tak:) z tym ze bez malego na pewno nie dam rady
 
Mam nadzieję, że też moge się wybrać na spotkanie! Ja to raczej muszę z córcią. Oby pogoda pozwoliła!
 
Hmmm ja tak sobie myślę, że mój rozbrykany Wiktorek nie pozwoli mi na wyluzowane spotkanko z koleżankami z forum, co innego latem, ale jeśli miałabym za nim biegać między kawiarnianymi stolikami i łapać spadające naczynia, to chyba jednak będę sama. Przemyślę to jeszcze, chyba że macie ochotę na jakieś inne miejsce bardziej przyjazne dzieciom. No sama nie wiem.

Milkaaa - mój syn to jednak woli koty - za mamusią, zdecydowanie. A kot u nas ewoluuje - najpierw istniał jako "maa" potem "moooń" a teraz jest "tot". Ale przygarnięcie kotka na razie nie wchodzi u nas w grę - za kotem Wiktor poszedłby i w ogień, a najpewniej na ulicę.
 
Kurka - ja do kawiarni to na 15 minut - wiecej nie dam rady...Jago tez rozniesie kawiarnie..Podejrzewam ze wiekszosc dzieci - chodzacych - nie usiedzi spokojnie...
Nie mam pomyslu gdzie moglybysmy sie spotkac na spokojnie...
Do FP nie chcialabym isc bo dopiero co pozegnalysmy chorobe a o tej porze roku to wiadomo...:-(
 
No to już nie mam pomysłów. Może faktycznie bez dzieci? Ale troszkę szkoda, fajnie by było, żeby się "poznały".
 
hejoo ;-)

widze ze jakies spotkanko sie szykuje....:tak: ...moze mnie tez sie uda wpasc....ale ustalilyscie juz czy z dzieciaczkami czy bez??? i kiedy o ktorej???, hhhmmm chyba znowu cos nam marnie idzie...:-)
 
Też wolałabym bez dzieci, ale chyba nie dam rady. Nie mam z kim zostawić Misiulki.Ustaliłyśmy niedzielę 19.11, okolice Starego Rynku (sprecyzujemy bliżej terminu). A godzina?
 
reklama
Też wolałabym bez dzieci, ale chyba nie dam rady. Nie mam z kim zostawić Misiulki.Ustaliłyśmy niedzielę 19.11, okolice Starego Rynku (sprecyzujemy bliżej terminu). A godzina?

Ja w ciągu dnia to raczej z dziećmi. Nie wiem jak u Was wyglądają pory spacerowe i obiadowe, dla nas optymalne jest spotkanie pomiędzy 12 a 14.

A później może między świętami a nowym rokiem wieczorkiem umówimy się bez dodatków :) tak jak w zeszłym roku u Sowy.
 
Do góry