reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam za darmo mnóstwo ubrań po 2 letnim synu

Dołączył(a)
7 Wrzesień 2012
Postów
10
Część dziewczyny

Nie wiem czy dodaje w dobrej kategorii.

Mam do oddania za darmo mnóstwo ubranek dla dziecka po dwu latku. Tu macie zdjęcia i mniej więcej wyszczególnione co jest Link do: Za darmo Mega paka ciuszki dresowe po chłopcu , różne rozmiary (Bydgoszcz)

Ogólnie jest to ponad 10 pełnych pudeł z ubrankami, od ubranek na kilka miesięcy po rozmiary 90- 98 , są różne, w większości wyglądają jak nowe, same wiecie dziecko wyrosło a założyło kilka razy. Jest sporo takich wizytowych np z chrztu, z różnych imprez. Dla młodej mamy to idealna wyprawka przez długi okres nie musiała by kupować.

Jak ktoś chce więcej zdjęć to mogę podesłać na maila, wiele ciuszków jest markowych. Mogę też wysłać ale za przesyłkę płaci osobą, która je chce. Nie dowożę , niezależnie od odległości, jak ktoś chce odebrać to jestem z Bydgoszczy dlatego najlepiej odbiór osobisty.
 
reklama
Do góry