reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Cześć dziewczynki wieczornie...:)
Ja właśnie leże sobie w łóżeczku, zaraz pora iść pod prysznic, Nadusia już wykąpana, dziś siedzę z nią sama bo mąż pojechał z teściami na Hobbita:)

Dziś pojechałam do koleżanki na kawkę, koleżanka a w sumie niedługo żona mojego kuzyna, nie mogła uwierzyć w ciąże i powiedziała to dawaj zrób test, a ja mówię że robiłam już dużo ale zostawiłam w domu a nie będę jechać 8 km po testy. A ona to poczekaj i poszla po test do apteki, który zrobiłam o godzinie 17:)

Oto co ujrzała na teście:p
DSC_0127.jpg

Oczy takie O.O i mówi.... Jaaaa....będzie Bobo!:):)

Będzie będzie:p

Niestety na ich ślub się nie wybiorę bo mają we wrześniu a podejrzewam ze ja dopiero co po porodzie będę, to takiej kruszynki pod opieką nie zostawię:)
 

Załączniki

  • DSC_0127.jpg
    DSC_0127.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Ewcia dziękuję .... zastanawiam się właśnie nad duphastonem. No-spę też mam więc w razie "W" sobie zapodam !!!
Jak na razie po szybkim prysznicu mi przeszło :tak:

okatkao ja zrobiłam sikacza dwa dni po terminie i był bledzioch...musze sobie kupić i siknąć-na pamiątkę...choć mam wynik bety-to też pamiątka :-)

BUZIAKI !!!
 
Witajcie kochane:-)
Malusiolka tulę mocno i zobaczysz, że będzie lepiej. Wiem co przechodzisz. Sama "przerabiałam" to 3 razy:-(
Witam nowe mamusie :-)
U mnie dziś baaaaardzo sennie i niestety mdłości mnie nie opuszczają:baffled:. Na szczęście mój P staje na wysokości zadania i bardzo mi pomaga. Choć ostatnio często na siebie warczymy:wściekła/y:
Przepraszam, że reszcie dziewczyn nie odpiszę osobno ale padam na pyszczek.
 
Maluś- przykro mi bardzo.
Witam nowe mamusie :-)
Dorcia- będzie ok. Ja duphaston biorę na własną rękę,bo dużo spokojniej się czuję. Weź i Ty jak masz. Nie zaszkodzi. Dbaj o siebie kochana.
Ja jestem taaaaka zmęczona... I nic nie mogę gotować bo mi nie dobrze. Dziś na kolację M zrobił tosty. Pycha. A teraz film i chipsy - pierwsze od dwóch lat ;-)
W pon wizyta i wciąż o tym myślę. Jedzie z nami moja przyjaciółka bo ma akurat wizytę. Też jest w ciąży i ma termin na koniec kwietnia :-)
 
Cześć dziewczyny

ja dzisiaj złapałam jakiegoś doła przez forumowe złe wieści :-( pojechałam z mężem do KFC odchamić się.. najadłam się jak prosiak, potem męczyłam się 2h bo było mi niedobrze a przed chwilą mnie przeczyściło :sorry2: eh głupia ja..


GAWIT cholerka.. myśl pozytywnie bo będzie dobrze :* na pewno będzie to trudny czas ten szpital ale dasz radę :tak:

EWCIA no jak to nie nadrobisz? Wiesz Ty co.. :-p no dziewczyny nam się tu rozkręcają ;-) fajnie, że jesteś!

MAĆKU ja sobie wyliczyłam termin na 2.08 bo miałam cykle 32-dniowe ale mój ginek podał mi datę 26 lipca jako termin. Maluch jest młodszy o ok 6 dni ale lekarz powiedział, że to się wyrówna z czasem (z Michałem też tak miałam) no a i tak wszyscy patrzą na termin OM, w szpitalu też. Więc ogólnie rzecz biorąc dzisiaj kończę 10tc ;-) A mimo tego, że mam termin na lipiec i tak czuję się sierpniówką i zostaje z Wami :cool2:

DORCIA ja miała takie bóle.. jak nie ma plamień to jak najbardziej to normalne :tak: no proszę Cię.. przeglądałaś już nasz kącik? Przeca już taka lista istnieje :cool2: mnie podejrzewałaś, że jako Mod nie zrobię takiej listy? :-p

witaj BETKA :-)

MARLENKUS a pewnie, że przyjmiemy :tak: witaj i rozgość się!

OKATKAO II kreski jak nic :-D

GORGUSIA u mnie to samo.. jak gotuję to mnie na wymioty zbiera :sorry2:


Zaraz kochane aktualizuję listę :-) sprawia mi to dużo przyjemności :-):-D
 
Natkusia widzisz nie doceniłam Cię ....sorry :zawstydzona/y::sorry2:
Wiesz ja nie ogarniam tego wszystkiego...tych wszystkich wątków ...jeszcze się uczę !!!
Uspokoiłam się troszkę ...luzuję...daje spokój mojej macicy...niech się rozciąga ! I niech się nie waży wyrzucić mojej fasolki !!!

Gdzie ta lista ...heee ??? Jakie jeszcze mamy wątki ???
Jak to wszystko ogarnąć ???
 
Natkusia- ja według Om też mam termin na 02.08. Ciekawe czy faktycznie tylko ten będą brać pod uwagę w szpitalu. Z Kacem tylko na ten patrzyli....
Według Om mam teraz prawie 10tc.
 
DORCIA oj dziołcha dziołcha :-p tutaj masz wszystkie nasze tematy Sierpień 2014 a lista jest tu https://www.babyboom.pl/forum/sierpien-2014-f548/lista-sierpniowek-bez-komentarzy-68998/ jak chcesz być dopisana (a myślę, że tak) to proszę o info na PW

GORGUSIA ja w pierwszej ciąży miałam termin z OM na 26 czerwca a USG 7 lipca i wszędzie gdzie byłam, łącznie w szpitalu patrzeli tylko i wyłącznie na termin OM więc teraz z lekarzem uznaliśmy, że te 5 dni różnicy nie jest dużo, pewnie się wyrówna i zostawiliśmy termin OM (26 lipca)
 
Natkusia dziękuję ...ciemna masa ze mnie,ale jak urodze to osobiście się walnę w łeb-obiecuję....ale w końcu po co się ma Natkusię !!!???

Gorgusia z moją córcią miałam termin na 2 sierpnia a urodziłam 8 sierpnia....sierpniowe dzieciaczki są the best !!!
 
reklama
Ja się przywitam dawno ale to dawno się nie odzywałam, pamiętać mnie mogą jedynie dziewczyny pierwsze z pierwszych :p
Aaaaaa jeszcze jedno zmieniłam nick to ja Zaanetkaaa :tak:
Narazie nie odpiszę każdej z osobna bo jakoś się jeszcze nie wdrożyłam (tyle tu nowych mamuś) ale postaram się częściej zaglądać.

Malusiolka- strasznie mi przykro,
[*] dla Aniołka
 
Do góry