reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko się nie rozwija

JAankaJA

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Grudzień 2019
Postów
64
Witajcie drogie mamusie (i może tatusiowie?). 25.10 miałam OM. Zbliżenie było tylko raz 12.11. No i są 2 kreski na teście. Lecę do gina. Wyznaczył mi termin wizyty na 11.12. Na moje oko to już 7 tydzień (7t6d). Gin mi mówi że maleństwo wielkością na 5 tydzień ale nie mam się martwić i przyjść za tydzień. Poleciałam do gina na kolejny dzień (prywatnie). Mówi mi to samo. Na moje pytanie czy będzie z tego dziecko on że są takie przypadki ale na jego doświadczenie (dr. n. med - jeden z najlepszych u mnie w mieście) nie daje dużej szansy. Dziś idę robić Bhcg. Czy ktoś z Was tak miał? Udało się urodzić zdrowe dzieciątko?
 
reklama
reklama
Może macie rację. Ja i tak jestem załamana bo nie było serduszka. Lekarz też mi przecież powoedzial że raczej szans nie daje na ciążę z tego.
Mi na żadną szans nie dawali a mam 3 dzieci przy 3 już podpisywalam papiery na lyzeczkowanie bo krwotok i pusty pęcherzyka. W żadnej ciąży nie miałam serduszka w 6 tygodniu, ja bym tak szybko nie skreslala a jaka jest norma bety na 7 tydzień?
 
Mi na żadną szans nie dawali a mam 3 dzieci przy 3 już podpisywalam papiery na lyzeczkowanie bo krwotok i pusty pęcherzyka. W żadnej ciąży nie miałam serduszka w 6 tygodniu, ja bym tak szybko nie skreslala a jaka jest norma bety na 7 tydzień?
Beta jest w normie bo mam prawie 10500 a norma 7-8 tydzień to - 8. 7, 650 - 229,000 mIU/ml,
Tylko u mnie nie może być żadnych przesunięc bo sex był tylko 1x 12.11. Nie ma szans na młodsze dziecko :( 2 ginow nie daje dużej szansy na ciążę. Raczej na puste jajeczko. A ja tak bardzo chcę tego juniora. Mój mąż już się nawet przymierzał jak będzie nosić i jak będzie z nim spać i większe łóżko dla nas. Nawet jest w stanie oddać swój gabinet na pokój dziecka co kiedyś było nie do pomyślenia!
 
reklama
Do góry